Agencja aktorska jako możliwość uczestnictwa w filmie

Jest dużo osób, które chcą przeżyć niezapomnianą historię, rozwijać się aktorsko, czy poznać telewizję i film od kuchni.
Agencja filmowa Katowice zajmuje się wyszukiwaniem i reprezentowaniem aktorów, statystów, epizodystów, najmłodszych i młodzieży, osób dorosłych, także modeli.

pralka

Autor: Nicolas Raymond
Źródło: http://www.flickr.com
Jej specjalnością jest odkrywanie nowych talentów i nietypowych twarzy. Agencja kooperuje z producentami filmów fabularnych, seriali telewizyjnych, także reklam. Żeby zrobić karierę w show biznesie należy uzbroić się w cierpliwość i brać udział w wielu castingach.

Czy opisywany wątek Cię interesuje? Jeśli pragniesz zdobyć dodatkowe informacje dotyczące tego problemu, to odwiedź serwis internetowy (http://www.a-pro.pl/).

Casting to okazja do przedstawienia siebie tym, którzy szukają pracowników. Z reguły planuje się castingi dla modeli, castingi fotomodelek, castingi do filmów, lub castingi do reklamy, lecz zdarzają się również przesłuchania do kapeli muzycznych, castingi na tancerzy do wideoklipów i tras koncertowych rozmaitych zespołów, przesłuchania muzyczne innego typu, a także castingi dla dzieci i niemowląt do programów rozrywkowych, bądź do reklam. Z reguły organizowane są w kilku dużych miastach w całej Polsce. Na casting może przybyć każdy, kto spełnia wyznaczone żądania.

Na sfinalizowanie przesłuchania komisja wybiera, na ogół posiłkując się zdjęciami, lub nagraniami z kamer video, jedną, czy też kilka osób, jakie wezmą udział w danym wydarzeniu, filmie, czy reklamie. Agencje planują również poszczególne i grupowe szkolenia z aktorstwa przeprowadzanie przez najlepszych specjalistów.

Wiek, płeć ani praktyka nie mają wpływu. Aby pojawiać się na ekranie, nie trzeba dyplomu szkoły aktorskiej, ani zachwycającej urody. Wystarczy zgłosić się do agencji aktorskiej, cierpliwie chodzić na castingi.