Całkowicie nowy pomysł na wykonywanie zdjęć jak i kręcenie filmów

Od paru lat dość dużą popularnością pośród Polaków cieszą się drony. Początkowo wykorzystywano je jedynie dla zabawy, jednak współcześnie zaszły duże zmiany w tym zakresie - korzysta się z nich także podczas wykonywania zdjęć.


link referencyjny
Autor: Destination Queenstown
Źródło: Destination Queenstown
Zdjęcia z powietrza to zupełna nowość w ofercie licznych przedsiębiorstw z rynku usług fotograficznych. To niezwykle ciekawa propozycja, która wspaniale sprawdza się niemalże zawsze. Wydaje się, iż takiego typu zdjęcia najczęściej wybierane są podczas ustalania szczegółów związanych z sesjami z okazji ślubu. Narzeczeni chcą innowacyjnych rozwiązań, chcą, by ich sesja znacząco wyróżniała się na tle innych, aby powstały wyjątkowe zdjęcia, jakie w nietypowy sposób będą dokumentowały ten wspaniały dla nich dzień. Poza wartościami estetycznymi zdjęcia z powietrza mają taką zaletę, iż, ze względu na szerszą perspektywę, umieją pomieścić na jednym zdjęciu wszystkich zaproszonych. Opłaca się zaangażować drony - zobacz tutaj - do wykonywania takich zdjęć, to z pewnością będzie jedyna w swoim rodzaju pamiątka, która spodoba się także każdemu gościowi.


Drony, poza robieniem zdjęć, mają również inne zastosowania. Jeżeli zamocujemy im odpowiednią kamerę oraz nauczymy się precyzyjnie nimi sterować, możemy w taki sposób nakręcić całkiem interesujący film. Takie wideofilmowanie z powietrza nie jest może aż tak popularne jak robione w taki sposób fotografie, lecz robi coraz bardziej popularne- www.magiceye.com.pl/filmowanie-i-zdjecia-z-powietrza/.


Także w przypadku tej nowości z dziedziny fotograficznej da się stwierdzić, że najchętniej korzystają z niej młode pary - osoby, jakie robią niemalże wszystko, aby jak najdokładniej zapamiętać ten niezwykły dzień. Tak nakręcony film na pewno przypadnie im do gustu.