Ciesz się cennym gadżetem przez długi czas – wybierz nowoczesne etui na telefon

Zadania futerałów na telefony komórkowe są różnorakie. Mają one jednak szczególnie chronić smartfona przed upadkiem oraz jego konsekwencją – wadą.

Ich drugim zadaniem jest natomiast idealny wygląd, za pomocą którego każdy smart fon wygląda jeszcze lepiej. Wszystkie różnią się od siebie i są dostosowane do danego modelu.
W ostatnim czasie na rynek – także i polski – swoją premierę miał najnowszy model firmy Samsung. Już teraz istnieje możliwość zakupu etui na telefon Samsung Galaxy J5 2016, który dostępny jest w różnych sklepach firmowych, sieciach komórkowych, a także i na stronach internetowych zajmujących się sprzedażą przez Internet. Większość z nich jest tworzona specjalnie na potrzeby telefonu, ale można także być właścicielem etui firmowego – wprost od producenta. Smartfon Samsung J5 2016 ma niezwykle wytrwałą oraz odporną na wszelkie rysy obudowę, lecz futerał pozwala również na ochronę szybki. W momencie upadku przejmuje ono energię, którą następnie wytłumia i jednocześnie zabezpiecza szybkę przed rysami. Model ów to połączenie elegancji, lecz razem z futerałem – zachwyci każdego.
Elektrownia atomowa Fukushima nr 1

Autor: Faruk Ateş
Źródło: http://www.flickr.com
W chwili obecnej najbardziej znanym telefonem komórkowym jest jeden z wersji marki Apple. Z tego powodu też obudowa Apple Iphone 5/5s jest dostępna w wielu różnych postaciach.

Wielobarwne, z motywami postaci z popularnych w tymże czasie bajek, bądź także z napisami motywującymi każdego dnia – każda obudowa ma swój własny kształt i formę, w związku z czym posiadaczom Apple Iphone 5/5s z pewnością nie zabraknie coraz to nowszych pomysłów na ochronę swojego smartfona.