Coraz więcej aplikacji do pobrania!

Porównując najnowsze informacje w App Store opublikowano już prawie 600 tys. aplikacji, w tym około 450 tys. jest wciąż możliwa do ściągnięcia i bez problemu dostępna w sklepie .

Telefon dotykowy Nokia Asha 311

Autor: NOKIA
Źródło: NOKIA
Android Market chwali się, że już udostępnia 500 tys., póki co tylko 320 tys. jest do ściągnięcia.serwis www prawo rodzinne adwokat warszawa prawo rodzinne adwokat warszawaTak prezentuje się wciąż niedościgniona czołówka i zapowiada się jeszcze długo tak pozostanie, ponieważ na następnym miejscu jest sklep Ovi Store z 50 tys. aplikacji na stanie.

Następna pozycja należy doBlackBerry AppWorld posiada około 40 tys., Marketplace 35 tys., a znany i również popularny Samsung Apps zokoło 10 tys. .

Ta wyczerpująca treść (http://www.workservice.pl/praca/magazyn/niemcy/) zapewni Ci to, że znajdziesz dużo bardzo użytecznych materiałów – to nieco innego rodzaju punkt widzenia na taką problematykę.

Nie wiadomo czy to dobra wiadomość, ale w sklepie zarządzanym przez Apple jest już ponad 1100 polskich aplikacji, a w Marketplace około 200. Mamy nadzieję, że wkrótce doczekamy się więcej.

Oferowane w różnych serwisach aplikacje mogą pomóc w wielu dziedzinach życia. Aplikacje na ipada to nie tylko gadżety, gry czy organizatory. Wiele aplikacji to programy edukacyjne, nawigacje, narzędzia wspierające zarządzanie firmą czy zasoby multimedialne. Warto dodać, że wiele aplikacji jest płatnych, często ich koszt to sięga kwoty od kilku do kilkunastu euro. Nie oznacza to, że darmowe aplikacje na telefon są gorsze. Należy się spodziewać, że ich funkcjonalność jest często mniej rozwinięta. Wymienione aplikacje przydają się nie tylko w telefonach komórkowych, ale również w tabletach (w tym miejscu dowiesz się więcej).

Pewnie większość kojarzy aplikacje tworzone są zarówno przez dystrybutorów oprogramowania, jak i przez indywidualnych freelancerów, którzy później dzielą się swoimi rozwiązaniami. Na koniec warto dodać, że jeżeli ktoś myśli o samodzielnym stworzeniu aplikacji telefon komórkowy (szczegóły), to może skorzystać zarówno z coraz częściej organizowanych szkoleń jak i z masy dostępnych turtoriali i poradników w sieci.