Czemu powinno się zakupić etui do swojej komórki, który z jego rodzajów będzie najbardziej odpowiedni.

Po kupieniu nowego telefonu warto zadbać o to, żeby możliwie długo był on w dobrym stanie. Z tego też powodu jednym z najważniejszych akcesoriów, o którym należy pomyśleć, jest porządne etui, jakie nie tylko będzie chronić urządzenie, ale także sprawi, że będzie ono ładniej wyglądać.

wycieraczki do samochodu
materiały

Autor: Ian D. Keating
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór najróżniejszych etui jest aktualnie bardzo duży, więc nikt raczej nie będzie miał problemów ze znalezieniem najbardziej odpowiedniego. W sprzedaży są pokrowce uniwersalne, pasujące do różnych marek, jak również przeznaczone do konkretnych modeli aparatów. To ostatnie rozwiązanie o tyle się sprawdza, że etui Xiaomi Redmi note 3 będzie dokładnie dopasowane do konkretnego modelu, łącznie z otworami na mikrofon i słuchawki. Przy wyborze należy jednak zwrócić swoją uwagę na jakość tych akcesoriów, bo w przypadku zwłaszcza tych najtańszych bywa z tym bardzo różnie.
Wikia

Autor: Andrea Aviado
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z istotniejszych rzeczy, na jaką należy zwrócić uwagę wybierając etui na telefon ASUS Zenfone Max ZC550KL, jest typ materiału, z którego je wykonano. Bardzo popularny jest silikon, jaki doskonale chroni boki i tył urządzenia przed upadkami i uderzeniami. Jednak minusem pokrowców wykonanych z tego materiału jest brak zabezpieczenia przedniej szybki, można temu zaradzić na przykład naklejając jakąś folię.

Wielu użytkowników kupuje też etui zrobione z kolorowych plastików, jeżeli są odpowiednio zrobione to również będą się sprawdzały w czasie codziennego noszenia.

Bez zwlekania zobacz artykuł w serwisie (https://www.c-l.pl/maty-szklane/) opisującym podobne informacje. Są tak samo emocjonujące, ponieważ dotyczą tego samego zagadnienia.

Z kolei dla osób poszukujących stylu ciekawą opcją może być skóra, urządzenia mające takie etui wyglądają naprawdę reprezentacyjnie.