Czy powinniśmy zainwestować w marketing mobilny? Jak się to prezentuje? Jakie są z tego korzyści?

Już parę lat temu ogłaszano, że Internet wyprze w sferze reklamowej media tradycyjne. Aktualnie widać, iż to były jak najbardziej trafne przypuszczenia, bo firmy wydają przeważnie aż 20% swojego budżetu reklamowego w sieci, a niektóre przeznaczają tam nawet wszystkie swoje środki.

Niektórzy w związku z tym pytają, czy taka sama sytuacja będzie w zakresie mobilnej reklamy? Na pewno tak, bo marketing mobilny jest z punktu widzenia reklamodawców coraz bardziej atrakcyjny. Aktualnie już ponad połowa 30% Polaków posiada smartfony, a ponadto stanowią one aż dziewięćdziesiąt pięć procent aktualnej oferty operatorów. A jeśli przypomnimy sobie, że co jakiś czas zmieniamy telefon komórkowy, to bardzo szybko zrozumiemy, iż dostępność smartfonów to tylko kwestia czasu.
naprawy

Autor: SEBO
Źródło: SEBO
Z tego względu więc tworzenie aplikacji mobilnych najbardziej korzystnie zacząć jak najszybciej, bo czym szybciej zaczniemy, tym bardziej będziemy korzystać w przyszłości. Marketing mobilny jest bardzo efektywny, ponieważ aż 9 na 10 poszukiwań z wykorzystaniem kanałów mobilnych prowadzi do następnych akcji użytkownika, już 70% podczas pierwszej godziny – .
tworzenie aplikacji mobilnych

Autor: Simeon Berg
Źródło: http://www.flickr.com
To wszystkie pochodzi z charakterystyki takich urządzeń mobilnych, najczęściej więc mamy je przy sobie i wykorzystujemy je wtedy, jak po prostu tego wymagamy, a nie wtedy, gdy jest do nich dostęp (tak jest w w sytuacji z PC) –

Jak więc widzimy aplikacje mobilne dla firm to dzisiaj coś zwyczajnego, choć nie wszyscy są co do tego przekonani.

Podobny zajmujący post przedstawiany jest tutaj, zatem odwiedź witrynę klimatyzacja szczecin i upewnij się, jakie informacje tam odnajdziesz. One też Cię zainteresują.

Jednocześnie dane udowadniają, że coraz chętniej korzystamy z tych narzędzi, więc najlepiej w nie inwestować.