Czym charakteryzują się nowe i niezwykle atrakcyjne domy na wrocławskim Psim Polu na blokowisku pod nazwą Olimpia Port?

Stolica Dolnego Śląska to śliczne stare miasto, które widnieje w atlasach niemalże od początków funkcjonowania kraju ojczystego. W przeszłości było określane jako miasto stu mostów, chociaż przed drugą wojną światową było ich więcej niż trzysta.

Stary Rynek, słynne wrocławskie ZOO, Panorama Racławicka, lub piękne wrocławskie laski to wyłącznie parę z pretekstów, dla których należałoby zamieszkać w tym mieście.
olimpia port

Autor: Andrew Magill
Źródło: http://www.flickr.com
A w jakim miejscu konkretnie? Najwłaściwiej na nowym osiedlu pod nazwą Olimpia Port, jakie położone jest w regionie Swojczycach. To bardzo atrakcyjna okolica, ponieważ mieści się tylko kilka kilometrów od centrum Wrocławia. Sama inwestycja deweloperska pod nazwą Olimpia Port to wykonana w drugiej połowie 2016 r. i jest złożona z 13 4 albo pięcio poziomowych domów. Te z kolei posiadają dokładnie 352 śliczne mieszkania, z których rozlega się śliczny krajobraz na Odrę. Należałoby także dodać, że wszelakie budowle w kompleksie Olimpia Port mają poziomy piwniczne. W nich również zaplanowano stanowiska postojowe dla mieszkańców Olimpia Port.
Osiedle Olimpia Port to idealne stanowisko do osiedlenia sie ze swą familią, gdyż kupując jedno z proponowanych mieszkań, nabywca otrzymuje nie tylko parę cegieł, ale niezwykle wygodny lokal w niezwykle właściwej lokalizacji. W okolicy są przedszkola, markety oraz inne punkciki użyteczności publicznej.

Zainteresowałeś się owym tematem? Przeczytaj więc dalej alarmy gdynia o tym punkcie w następnym wpisie, który dla Ciebie stworzyliśmy. Myślimy, że Ci się spodoba.

Nie ma także najmniejszego problemu z połączeniami komunikacyjnymi z innymi częściami stolicy Dolnego Śląska.

Do Olimpia Port dociera parę głównych linii autobusowych i 2 tramwajowe. Sympatycy uprawiania sportu także odnajdą tutaj miłą niespodziankę – jest to Ślęza. W okolicy znajduje się również klub rowerowy.