Czym jest szkło hartowane na telefon oraz jak się je na smartfon przykleja?

Telefon komórkowy to wyśmienite urządzenie, które już jakiś czas temu rozpoczęło wypierać z forum swojego poprzednika – telefon stacjonarny. Taka „komórka” jest wiele mniejsza i, nade wszystkim, ruchoma.

Można by ją zatem włożyć do kurtki oraz prowadzić konsultacje nawet poruszając się autem lub płynąc statkiem.
Od kilku wiosen funkcjonuje już nowsza wersja telefonów komórkowych, zatem tzw. smartfony. Różnią się one od tradycyjnych komórek tym, że mają obszerny ekran, za pomocą jakiego administruje się to urządzenie.

Dzisiaj prezentujemy taki artykuł – jeżeli jest on pomocny też dla Ciebie, to kliknij, a więcej zobaczysz tu (http://www.all-secure.pl/systemy-alarmowe-gdynia.html). Upewnij się, może to także okaże Ci się cenne.

Takowy, wykorzystując fachowego określenia, „dotyk” przynosi bardzo obszerne możliwości, ale to, co jest jego niezaprzeczalną zaletą, jest także równocześnie jego dużą wadą. Takowy duży ekran można niechcący łatwo porysować lub (oprogramowanie spedycyjne) nawet zbić. Żeby zmniejszyć takowe ryzyko, używa się specjalne szkło hartowane na telefon, czyli bardzo cieniutką, ale jednocześnie bardzo wytrzymałą szybkę, jaką nakleja się na monitor smartfona. Przyznać należy, że nie przynosi ona 100% gwarancji bezpieczeństwa, lecz w dużym stopniu go jednak zabezpiecza. Należałoby również dopowiedzieć, że takowe szkiełko nie jest drogie i wszelki mógłby sobie na nie pozwolić.

żarówki

Autor: Yarvik
Źródło: Yarvik
SSD o pojemności 1,6TB

Autor: silentworks.pl
Źródło: silentworks.pl
W pudełku z takim szkiełkiem jest zamieszczona instrukcja jego montowania, wszakże jest on bardzo łatwy. Po prostu należy oczyścić ekran załączoną mokrą szmatką i wytrzeć ekran za pomocą następnej zawartej w pudle ściereczki.

Należałoby wspomnieć, że protoplastą takiego wyjścia jak szkło hartowane na telefon jest znajoma wielu osobom folia na ekran. To w ogóle prawie to samo, jednak, jak pamiętamy, „prawie” stanowi ogromną rozbieżność. Omawiany towar jest prawdziwym wzmacnianym szkłem, jednak o niezwykle niewielkiej grubości.