Dobra strona internetowa

to doświadczony serwis oferujący usługi internetowe zarówno dla firm i osób fizycznych. W obręb oferty wchodzi: stworzenie od podstaw strony internetowej, programowanie, instalacja gotowego produktu, możliwość reklamy w internecie i hosting. Wszystko z systemem CMS!

Strona internetowa

Autor: Chris Dlugosz
Źródło: http://www.flickr.com
Dla chętnych portal oferuje założenie forum lub sklepu internetowego. serwis spawanie wózków widłowych posiada możliwość zamówienia usługi przez internet. Kontakt z petentem utrzymywany jest przez cały czas realizacji usługi. Klient regularnie otrzymuje informacje o postępie pracy nad zleceniem i w sposób ciągły kontroluje i ocenia wyniki. Zobacz więcej: polecane systemy cms

W serwisie dostępna jest zakładka z portfolio wykonanych dotychczas zleceń jak i tych które są juz realizowane. Szata graficzna strony w paru wersjach ustalonych z klientem jest projektowana przez grafików. po ostatecznym wyborze layoutu jest on przekształcany na potrzeby zrealizowania zamówienia. Na ten temat tu: profesjonalne tworzenie stron internetowych.

Interesującą propozycję dla siebie mogą tu znaleźć deweloperzy. To możliwość utworzenia strony ze schematycznym, wirtualnym modelem trójwymiarowym nieruchomości. Model można okręcić wokół osi , wskazać poszczególne kondygnacje i lokale mieszkalne.