Dodatkowa aktywność możliwością do powodzenia zawodowego

Mając pracę z powołania poświęcamy mu nie wyłącznie osiem godzin dziennie, ale zawsze zgłębiamy swoja doświadczenie. Chcemy być bezbłędni. Zniszczyć konkurencję. Cieszyć się uznaniem. Zdobyć jak najlepszą pozycję.

fotografia - firma

Autor: ZSPNrdwa Krosno
Źródło: http://www.flickr.com
aktualnie nie wystarczy przyjść do pracy. Popularne przysłowia PRL już dawno nie funkcjonują.

Spodobała Ci się nasza informacja z www (http://www.progresdisplays.pl/potykacze-i-stojaki)? Jest nam szalenie przyjemnie. Oczywiście mamy zamiar zaprosić Cię do przeczytania kolejnego tekstu o zbliżonym temacie.

Obecnie potrzeba wykazać się wiedzą oraz znajomością tematu w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Jedynie studia nie są wystarczające. Odpowiednio do swojego kierunku studiów należy rozpoczynać różne formy działalności np. studiując informatykę poprzez konkursy programistyczne. Zdobywamy praktykę, poznajemy klimat danej branży, a może poznamy przyszłego chlebodawcę. Jest to świetne rozwiązanie na każdym etapie studiów. Podobnie jest z udziałem w wszelkiego rodzajach wydarzeniach i akcjach np. hackathon (zobacz co to jest hackathon). Poznajemy środowisko, zacieśniamy relacje.

Będąc już pracownikiem (zobacz https://poradnikpracownika.pl/-czy-2-dni-opieki-na-dziecko-sa-uzaleznione-od-wykorzystanego-urlopu-wypoczynkowego) warto nadal poszerzać teorię poprzez konkursy programistyczne. Uczestniczą w nich zgłębiamy wiedzę, a dodatkowo możemy zdobyć cenne nagrody, nie zawsze materialne – zobacz: więcej o konkursach programistycznych. W branży tak wyczerpującej i dynamicznej jak technologie informatyczne nie można pozwolić sobie na stanie bez rozwoju. Jeżeli nie będziemy na czasie trafi się pracownik o wyższych umiejętnościach z najświeższymi nowinkami. Dlatego bardzo ważne jest aktywny udział w środowisku. Niektóre spotkania są wręcz obowiązkowe tj. hackathon. Obecnie jest wiele odmian tego typu imprez i na pewno przy odrobinie chęci znajdzie się pasujący termin i lokalizacja, aby uczestniczyć.