Efektywna ochrona i ciekawy design, czyli nowoczesne etui na telefon

Bardzo szeroki asortyment jeśli chodzi się o komórki dotyka nie wyłącznie samych aparatów komórkowych – w sklepach dostępne są również liczne gadżety przeznaczane dla ich użytkowników.

image - produkcja

Autor: Grzegorz
Źródło: http://www.flickr.com
zegarek

. Doskonałą inwestycją będzie z pewnością kupno odpowiedniego pokrowca, jaki będzie nie tylko doskonale dopasowany do naszego modelu komórki, ale także będzie wykonany z najwyższej jakości materiałów, co zapewni mu wysoką trwałość. Na przykład jeśli posiadamy Samsung Galaxy J7 etui możemy zakupić praktycznie wszędzie – to niezwykle popularny model. Zatem możemy wybierać: dostępne są futerały wykonane naturalnej skóry, ozdabiane stalowymi elementami, takie wykonane z tworzywa sztucznego, silikonowe, kolorowe, wzorzyste, niejednorodne w dotyku, błyszczące i tak dalej. Można wymieniać bardzo długo. Dobrze dopasowany futerał stanowi dobre zabezpieczenie na wypadek upadku i tym podobne.

Etui sprawia, że nasza komórka przetrwa o wiele więcej aniżeli wówczas, gdy nie byłaby niczym chroniona. Jednak sama ochrona All secure – (systemy alarmowe gdańsk) części która jest obudową to zbyt mało – niektóre pokrowce zakłada się jedynie tam, nie mają one części umożliwiającej zamknięcie komórki w bezpiecznym futerale.

Dlatego kupując na takie etui należy również zadbać o wyświetlacz Na przykład telefon LG X Screen etui na telefon może mieć jedynie jednoczęściowe i będzie się ono doskonale sprawdzało, jeżeli wyposażymy je dodatkowo w specjalną folię ochronną, która zabezpieczy przed zarysowaniami.