Elektronika Samsung

Jednym z największych firm jeśli chodzi o elektronikę użytkową stała się ostatnio firma Samsung. Ten koreański producent elektroniki w ciągu kilku dziesięcioleci stał się jedną z największych firm z tej branży, a wyroby Samsunga są popularne na całym świecie.

Notebook Samsung Chronos Seria 7

Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Urządzenia samsunga to sprzęt audio, telewizory, telefony komórkowe i smartfony, lecz firma ta też jest obecna w dziale sprzętu komputerowego dla odbiorców biznesowych i indywidualnych. I w praktycznie z każdej z tych dziedzin proponuje produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane i wypełnione nowinkami technicznymi. Tak jest także w przypadku telewizorów LCD.

Spośród wielu telewizorów tego producenta z pewnością się wyróżnia SAMSUNG 46F5000 o przekątnej 46 cali i wyjątkowo wyraźnym, ostrym obrazie. W modelu tym wykorzystano specjalny algorytm do poprawy szczegółów i kolorów, oraz system Full HD o dwukrotnie wyższej rozdzielczości w porównaniu z typowym telewizorem, co daje niespotykaną do tej pory jakość obrazu. Możemy także podłączyć do niego przez złącze USB dowolny układ pamięci i cieszyć się nagranymi wcześniej filmami.

Kolejną grupą produktów Samsunga są przenośne komputery. Samsung 270E5V (NP270E5V-K01PL) to laptop z potężnymi parametrami i pełnowymiarową klawiaturą, przeznaczony dla najbardziej wymagających domowych i firmowych użytkowników. Wysoka jakość zaprojektowania idzie u niego w parze z oryginalnym wzornictwem, gdyż sprzęt ten oferowany jest także w białej i czerwonej kolorystyce. Do następnej rodziny notebooków należy model notebook 370R5E. Jeśli chodzi o ten sprzęt producent zdecydował się postawić na mobilność i lekkość, laptop posiada matrycę na 15 cali, a jego waga to niecałe dwa kilogramy. Jest bardzo lekki i smukły, ma również wygodną i praktyczną klawiaturę i doskonale sprawdzający się przy pracy w słoneczne dni ekran. Wydajny i oszczędny układ procesora, dużo pamięci i wydajna karta graficzna powodują, że sprzęt ten będzie się nadawał nie tylko do prac z biurze, ale także do zaawansowanej rozrywki. Za to Samsung 530U3C (NP530U3C-A04PL) () pokazuje nowe trendy jeżeli chodzi o mobilność. Należy do grupy ultrabooków, jest bardzo lekki i cienki, i co najbardziej istotne, może pracować długie godziny na jednym ładowaniu baterii.