Etui na tablet – należy mieć

Użytkownicy tabletów dzielą się na tych, którzy wszędzie zabierają ze sobą to przydatne urządzenie i tych, którzy korzystają z niego tylko w domu Ta druga grupa osób może się wydać trochę podejrzana, bo po co kupować typowo mobilne urządzenie, jakim jest tablet, tylko po to, żeby siedzieć z nim w fotelu. Fakty są jednak takie, że istnieją użytkownicy, którzy zwyczajnie nie mają potrzeby noszenia ze sobą tego typu sprzętu. Dla nich to po prostu lekkie i wygodne urządzenie do surfowania po internecie, a także czytania e-booków.

tablet

Autor: Raffaele Esposito
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli jednak często przemieszczamy się ze swoim tabletem i zdarza nam się nosić go w torebce, a niekiedy nawet rzucimy go na tylne siedzenie samochodu, z całą pewnością należy chronić go przed potencjalnymi usterkami. O ile trwały ekran, wykonany z supermocnego szkła gorilla glass jest raczej odporny na zarysowania, o tyle już aluminiowa obudowa nie szczególnie. W co zatem włożyć naszego iPada?.

Jeśli zainteresował Cię tego typu artykuł, zobacz dodatkowe informacje na ten temat. Najlepiej sprawdź sam scootive kierownice, znajdziesz tu analogiczne wiadomości.

Najlepszym rozwiązaniem będzie zakup oryginalnego pokrowca. Zarówno w sklepach internetowych, jak i marketach ze sprzętem elektronicznym znajdziemy zróżnicowaną ofertę eleganckich etui na tablety. Jak wybrać najlepszy dla siebie? Który będzie najodpowiedniejszy dla nas?

Przede wszystkim sprawdźmy przekątną ekranu naszego tabletu. Ekran mierzymy w calach, a więc najpopularniejsze modele mają 7- lub 10 cali. Te pierwsze są naturalnie bardziej poręczne i idealne do iPad mini etui. Zmieszczą się nawet w wewnętrznej kieszeni marynarki.Modele z większym ekranem są wygodniejsze w użyciu. To, który z nich posiadamy, zależy wyłącznie od naszych potrzeb.

ebook

Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy zorientujemy się już w jakim rozmiarze pokrowca poszukujemy, warto rozważyć kilka możliwości. Najpopularniejsze modele etui to te, które charakteryzują się nieskomplikowaną konstrukcją.

Zabezpieczają tablet, ale mogą też pełnić funkcję podstawki, jak na przykład etui ipad mini. Jeśli natomiast chcemy korzystać z tabletu jak z laptopa, to doskonałą opcją będzie etui połączony z klawiaturą. Produkt tego typu zapewnia ochronę urządzenia, a jednocześnie zwiększa wygodę podczas wprowadzania dużej ilości tekstu. Możemy też wybrać typowe, eleganckie etui, zamykane na zatrzask, które będzie się ładnie prezentowało. W ofercie sklepów z akcesoriami znajdziemy również wersję etui dla dzieci, w różnych żywych kolorach, z dodatkowymi uchwytami po bokach, żeby dziecko nie upuściło urządzenia. Kupując pokrowiec należy więc wziąć pod uwagę nie tylko jakość wykonania, ale również jego użyteczność. Jak już wiemy jaki rodzaj sprzętu jest przez nas poszukiwany, warto przejrzeć różnego rodzaju propozycje i wybrać odpowiednią dla siebie. W jaki sposób to zrobić? Choćby oglądając gazetki z promocjami jak na stronie Naprawdę przydatna rzecz.