Fotografie robione z powietrza – czyli, Drony podejmują atak z lotu ptaka

„Air-Video”, czyli filowanie z powietrza, jest w obecnej chwilce bardzo znanym sposobem nie jedynie do robienia filmów, ale i do innego rodzaju przedmiotów, o których za chwilkę opowiemy.

wyszukiwarka

Autor: Kingston Digital
Źródło: Kingston Digital
Należy jednak w tym miejscu zaznaczyć, że każdą z nadmienionych zaraz opcji, przeprowadza pojedyncze spośród najbardziej nowych oraz najmocniej odkrywczych wynalazków w ostatnim stuleciu – a więc, Dronów.
Filmy, w podobny sposób jak zdjęcia (Obróbka zdjęć) z powietrza, są o wiele łatwiejsze do wykonywania od okresu pojawienia się dronów, czyli latających, małych (albo większych) maszyn, które w obecnej chwili ma możliwość posiadać każdziutki, jeśli posiada odpowiednią sumę pieniążków. Co jednakże uczynić, kiedy ich nie posiadamy, a potrzebujemy tego rodzaju zdjęcia? Nic prostszego! Po wejściu do sieci można łatwo a także bez problemowo odnaleźć stronki, które to oferują wypożyczenie drona do dokładnego zadania. Bywają to między innymi: stwarzanie dokumentacji przeznaczonych dla deweloperów, tworzenie inspekcji technicznych, przeznaczonych do reklam i promocji, przeznaczonych dla działu sport i rekreacja, na transmitowanie „na live”, czy dla działu bezpieczeństwa i detektywistyki, nie wspominając już o bardzo popularnym wypożyczaniu na śluby i wesela, a także na przeróżne koncerty, eventy czy też do nakręcania teledysków. Dobrze jest również wspomnieć, że drony najczęściej wypożyczają politycy, by nakręcać osobiste spoty wyborcze.

Zwykle kwoty są uzależnione od potrzeb klienta, dlatego decyzja ostateczna bywa podejmowana w sposób indywidualny. Najczęściej jednakże – w zależności od firmy oraz jej profesjonalizmu – mamy możliwość zapłacić od 200-500 złotówek do góry.