Godne polecenia o wysokiej jakości i szczególnej technologii są aparaty EOS 70D i GoPro HERO 3. Z nimi utrwalisz każdą chwilę, która zostanie z Tobą na lata

Chcemy uchwycić każdą istotną dla nas chwile. Podczas gdy wykonujemy filmiki czy zdjęcia, oczekujemy, ażeby były czytelne, wychwyciły każdą istotną chwile, by z miłą ochotą powracać do nich nawet po latach. Na rynku jest mnóstwo kamer cyfrowych z opcją nagrania filmików, o różnych parametrach czy też funkcjach.

Aparat fotograficzny

Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Do jednych z rewelacyjnych aparatów cyfrowych z wymienną optyką jest kamera firmy Canon EOS 70D. Uwieczni wszelką chwile na bajecznych zdjęciach czy też filmach z całą rozdzielczością oraz z szybkością 7 klatek na sekundę. Aparat firmy Canon jest zaawansowany 19 – punktowym systemie AF o nadzwyczajnej technologii więcej na cyfrowe.plwięcej na Do korzyści urządzenia cyfrowego EOS 70D należą w dodatku nagrywanie filmów w kapitalnej jakości Full HD z prędką, gładką oraz dokładną automatyczną regulacją ostrości przy zastosowaniu fenomenalnej technologii N Dual Pixel CMOS AF. Nawigacja aparatem jest zdalne i jest możliwość prędkiego oglądania zdjęć za pomocą Wi-FI. Dzięki wysokiej czułości ISO 12800, robienie zdjęć w bardzo oświetleniu nie będzie stanowiło żadnego kłopotu. Nadto odchylanie ekranu dotykowego pozwala robić fotografie pod różnymi kątami. Następną wartą polecenia http://www.cyfrowe.pl/archiwum/kamery/kamera-cyfrowa-go-pro-hero3-white-edition.htmlh. W morzu, w powietrzu oraz na lądzie upamiętni każdą ważną chwile. Kamera GoPro HERO 3 jest 30% mniejsza, lżejsza i 25% bardziej skuteczna niż jej dwie wcześniejsze poprzedniczki.

aparat fotograficzny

Autor: yb putro
Źródło: http://www.flickr.com
Gwarantuje rejestrowanie w największym stopniu nieuchwytnych momentów z życia z profesjonalną jakością HD 1080p z szybkością 30 fps. Posiada sensor o rozdzielczości 5Mpix, a jej obudowa jest wodoodporna do 40m. Zmniejszona dystorsja, 6 możliwościami soczewek atmosferycznych w połączeniu z możliwością wyboru ultra szerokiego, średniego czy też wąskiego pola widzenia kamery, zapewnia więcej możliwości uchwycenie każdej perspektywy w polu widzenia. Wodoodporna obudowa z płaskim obiektywem zapewnia imponującą ostrość filmu nad i pod wodą, gwarantująca jedno z najszerzej zaawansowanych i uwiecznionych utrwalań w wysokiej jakości filmu w kamerze. System audio w kamerze sprawnie wychwytuje spontaniczne dźwięki głosu oraz muzyki o różnym natężeniu. Usprawniona została świetna redukcja hałasu wiatru. Kamerę można montować na nadgarstek czy kask w czasie wyczynów ekstremalnych.