GPS od Solid Security najlepszym sposobem na zabezpieczenie auta

Zabezpieczenie własnego pojazdu jest najważniejszą sprawą dla wielu właścicieli aut. Szczególnie, gdy zakupili samochód w salonie oraz chcą zainwestować w nowoczesne systemy ochrony, w tym w GPS od Solid Security.

gps
Czym cechuje się to rozwiązanie oraz dlaczego dobrze jest ciekawić się taką formą zabezpieczenia pojazdu? Zacznijmy od tego, jak funkcjonuje GPS. Jego praca opiera się na nawigacji satelitarnej, która pozwala w błyskawiczny sposób zlokalizować auto, pomagając w jego odnalezieniu. Zainstalowane w samochodzie urządzenie może włączyć sygnalizację dźwiękową bądź nawet unieruchomić pojazd, chroniąc zarazem przed kradzieżą.

Zobacz w tym miejscu, sprawdź ofertę platforma Logintrade naszej firmy a z całą pewnością przeczytasz coś interesującego. Gwarantujemy bardzo konkurencyjne stawki, zatem nie będziesz żałować!

System GPS od Solid Security może być zainstalowany w jednym z punktów montażowych, które znajdują się w wielu miejscowościach na obszarze całego kraju bądź od razu w salonie samochodowym, by odebrać gotowe i w pełni zabezpieczone auto. Bezsprzeczną zaletą niniejszego systemu jest możliwość ubiegania się o zniżkę na ubezpieczenia. Koszty ubezpieczenie od kradzieży mogą spaść nawet o pięćdziesiąt procent, co pozwala na spore oszczędności, które można przeznaczyć na paliwo na przyjemną wycieczkę za miasto. Opisywane systemy monitorowania GPS mogą być wykorzystywane nie tylko w samochodach prywatnych, ale także w pojazdach znajdujących się we flocie danego przedsiębiorstwa.

GPS

Autor: Smailo
Źródło: Smailo
Wraz z systemem monitoringu w pojazdach instalowane jest specjalne oprogramowanie, które służy do zliczania czasu pracy kierowców, jak również poziomu paliwa czy przebiegu auta, co pozwala zdobyć wiele informacji w dowolnie wybranej chwili. Właściciel przedsiębiorstwa może nieprzerwanie kontrolować swoich pracowników oraz w łatwiejszy sposób zarządzać pojazdami, by zredukować koszty eksploatacji floty. Co więcej wzrasta bezpieczeństwo kierowców oraz samochodów przez nich kierowanych, ponieważ szybko można uzyskać dokładną lokalizację konkretnego samochodu. Warto jest zaciekawić się systemami GPS od Solid Security, gdyż są to sprawdzone oraz cenione na rynku rozwiązania. W celu zaznajomienia się z informacjami w temacie poszczególnych punktów oferty najkorzystniej jest zadzwonić do przedstawicieli firmy bądź odwiedzić jej witrynę internetową, szybko podejmiemy decyzję o skorzystaniu z usług Solid Security.