warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/willalitwor.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Neonowe światła dla wszystkich

Diody LED
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Gdy mamy własny bar albo sklep trzeba go dobrze zaprezentować odpowiednio oświetlając. Wspaniale oświetlona witryna, dostrzegalny z daleka szyld, z pewnością sprawią, że nasz lokal wpadnie w pamięć przechodniom.

Jakie zalety mają telebimy stosowanych coraz częściej w nowoczesnej reklamie wizualnej.

telebim reklamowy
Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
Miasta wypełnione są reklamami, zobaczyć je można na każdym kroki. Reklamowe tablice, plakaty oraz bilboardy stały się tak powszechne, że wiele osób już ich po prostu nie zauważa. Ostatnimi czasy zaczęła się pojawiać nowa możliwość na rynku reklamowym, która daje znacznie większe możliwości niż zwykłe nośniki, a są to właśnie telebimy.

Praktyczne oświetlenie LED – w jakich wypadkach się sprawdzi

żarówka led
Autor: theilr
Źródło: http://www.flickr.com
Jasne i przyjemne dla oczu oświetlenie to współcześnie kwestia, która powinna być zapewniona w każdym budynku. Szczególnie w nowoczesnych budynkach najlepiej pomyśleć o jak najlepszym doborze oświetlenia, ponieważ architektura XXI-wieczna jest pod tym względem niebywale elastyczna – możliwe jest w niej najczęściej zainstalowanie bardzo wielu typów lamp.

Główne informacje o budowie ekranów LED, ich funcjonowniu i przykładowych zastosowaniach.

ledowy człowieczek
Autor: GillyBerlin
Źródło: http://www.flickr.com
Udając się na koncert czy imprezę sportową wielu kibiców narzekało, że siadając w którymś z odległych rzędów niewiele miało okazję zobaczyć. Z pomocą dzisiaj przychodzą nowoczesne technologie emisji obrazów, a zaliczają się do nich na przykład panele LED. Ta właśnie technologia od niedawna jest ogromnie popularna, wynika to z faktu, że ceny tych sprzętów mocno się zmniejszyły, stając się tym samym możliwe do kupienia dla znacznie większej ilości klientów.