warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/willalitwor.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Neonowe światła dla wszystkich

Diody LED
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Kiedy mamy własny bar albo sklep powinniśmy go wyeksponować odpowiednio oświetlając. Dobrze oświetlona witryna, widoczny z daleka szyld, z pewnością sprawią, że nasz lokal zapadnie w pamięć przechodniom.

Jakie zalety mają telebimy stosowanych coraz częściej w nowoczesnej reklamie wizualnej.

telebim reklamowy
Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
Miasta są pełne reklam, zobaczyć je można praktycznie wszędzie. Reklamowe tablice, bilboardy czy plakaty są już tak powszechne, że wielu ludzi już ich po prostu nie zauważa. Ostatnimi czasy zaczęła się pojawiać zupełnie nowa możliwość na rynku reklamowym, która daje znacznie większe możliwości niż tradycyjne nośniki, a są nią telebimy.

Praktyczne oświetlenie LED – w jakich wypadkach się sprawdzi

żarówka led
Autor: theilr
Źródło: http://www.flickr.com
Jasne i przyjemne dla oczu oświetlenie to współcześnie kwestia, która powinna być zapewniona w każdym budynku. Szczególnie w nowoczesnych budynkach najlepiej pomyśleć o jak najlepszym doborze oświetlenia, ponieważ architektura XXI-wieczna jest pod tym względem niebywale elastyczna – możliwe jest w niej najczęściej zainstalowanie bardzo wielu typów lamp.

Główne informacje o budowie ekranów LED, ich funcjonowniu i przykładowych zastosowaniach.

ledowy człowieczek
Autor: GillyBerlin
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając się na imprezę sportową lub koncert wielu kibiców miało problem, że siadając w odległych rzędach niewiele miało okazję zobaczyć. Z pomocą dzisiaj przychodzą nowoczesne metody emisji obrazów, a należą do nich przykładowo ekrany LED. Ta właśnie technologia od jakiegoś czasu jest bardzo popularna, wynika to z faktu, że ceny tych sprzętów znacznie spadły, stając się tym samym dostępne dla dużo większej ilości klientów.