warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/willalitwor.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Utrwalaj akcję!

kamera
Autor: BenQ
Źródło: BenQ
W okresie sieciowych technologii ludzie, którzy są wielbicielami sportów wyczynowych lubią dzielić się swoimi przeżyciami. Trafną metodą jest oczywiście sfilmowanie wyczynów i udostępnienie filmików na Youtubie, który umożliwia wklejanie dowolnych rzeczy. Fajnie jest stąd poprosić kumpla, by stanął obok z dobrą kamerą i sfilmował, kiedy skaczecie, wspinacie się na wysokie szczyty albo cokolwiek innego robicie. Jednakże najbardziej atrakcyjny obraz emocji zagwarantuje nowoczesna kamera na kask. Na pewno wielokrotnie widziałeś klipy wykonane tego typu kamerą.

Co lepiej kupić – laptop czy komputer stacjonarny?

system
Autor: blogarazzo
Źródło: http://www.flickr.com
Każda z niniejszych możliwości ma swe dobre oraz złe strony, a podstawowym kryterium wyboru powinno być przede wszystkim przeznaczenie tego typu urządzeń. Jaki sprzęt przyda się w pracy, a który będzie właściwy do gier?


Laptop, a więc mobilny komputer


Największym walorem laptopa jest oczywiście sposobność jego przenoszenia zależnie od potrzeb.

Dlaczego kamery sportowe cieszą się takim zainteresowaniem klientów, czym się one powinny cechować.

kamery sportowe
Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
sportowe kamery od jakiegoś czasu cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów. W dużym stopniu do tego się przyczynił technologiczny postęp, jaki miał miejsce w dziedzinie nagrywania filmów.

Rejestruj akcję!

kamera
Autor: BenQ
Źródło: BenQ
Jesteś wielbicielem mocnych wrażeń? Lubisz, gdy żyły zaczynają pompować hektolitry adrenaliny? Przeczytaj ten tekst, a poznasz wiele ciekawych rzeczy, które sprawią, że następne wyczyny dadzą ci jeszcze więcej szczęścia!

Opis możliwości, które daje nowoczesna technologia w zakresie rejestrowania obrazów.

Forma
Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
Zaawansowana technologia umożliwiła ogromny postęp w dziedzinie nagrywania obrazów. Obecnie bez żadnego problemu już za kilkaset złotych można kupić zaawansowaną kamerę, która może nagrywać w dużej rozdzielczości obrazu.

Co daje nam kamera gopro black?

tableau - firma
Autor: Manuel
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy poszukujemy kamerek, które zezwolą nam wszystko rejestrować w niezwykłych okolicznościach, to obowiązkowo powinniśmy popatrzeć jakie dzisiaj mamy ewentualności.

Do czego wykorzystywane są drony? Czy są jakieś przepisy definiujące, jak z nich korzystać?

Przygotuj swoje zdrowie na sezon narciarski
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Technologia odmienia świat nie do poznania, na szczęście na lepsze. Być może nie zawsze tak to odbieramy, lecz nie ulega wątpliwości, że dzięki nowym odkryciom wiele obszarów życia zmieniło się na lepsze.


Dobrym przykładem są drony, jakie są coraz bardziej powszechne.

Parę wartych uwagi pomysłów na kreatywne użycie drona

pokaz lotnictwa
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Żyjemy w świecie w jakim obraz jest jedną z najbardziej wykorzystywanych form przekazu inFormacji. Tzw. kultura wizualna znacznie bardziej trafia do percepcji odbiorcy.

Niezapomniane wspomnienia, które będą z nami latami

telewizory
Autor: Random Retail
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie możliwości na wydajne spędzenie wolnego czasu każdego roku mnoży się.


Dynamicznie prosperujący ludzie szukają opcji, które zagwarantują im bardziej zjawiskowe wspomnienia niż te widoczne w albumach ze zdjęciami.

Kamerki sportowe - nagrywaj swoje sportowe wyczyny!

Kamera GoPro Hero3
Źródło: http://kamerynakask.pl/
Wśród wielu najróżniejszych sportów jakie są obecnie dostępne dla każdego z nas bez problemu znajdziemy także i takie, z których w dosłownie każdym przypadku płynie wiele niezwykle intensywnych emocji. Jest to rzecz jasna propozycja głównie dla osób które uwielbiają adrenalinę i nie boją się wykorzystywać swojego czasu w często dość ryzykowny sposób – z drugiej jednak strony zawsze jest to równoznaczne z naprawdę doskonałą zabawą. W ostatnich latach znaczną popularnością zaczęło cieszyć się nagrywanie swoich przeżyć tego typu i dzielenie się tym z innymi ludźmi, co rzeczywiście jest ciekawą propozycją.