warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/willalitwor.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co obecnie prezentują drony, lista najpopularniejszych ich rodzajów dostępnych w sklepach.

dron
Autor: Jorge Sanz
Źródło: http://www.flickr.com
Drony od jakiegoś czasu przebojem wdarły się do naszego życia. Wcześniej tego typu urządzenia były wykorzystywane najczęściej wojsko, a jak to z technologiami wojskowymi bywało, ich koszty do najniższych nie należały. Tymczasem od kilku lat bez żadnego problemu kupić można w sklepach latające sprzęty, kosztujące od stu złotych do ponad kilkudziesięciu tysięcy.

Wybór smart fonu – podążać za modą czy pozostać przy klasyce

Notebook z serii Dell Latitude
Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Przy obecnym poziomie postępu technologii nie dziwi nikogo fakt, że coraz większa ilość osób, które mijamy chadzając po ulicy dzierży w ręce smart fon. Zwłaszcza, iż teraz są one niczym małe komputery i za ich pomocą możemy zrobić dosłownie wszystko – już nie tylko porozmawiać czy odebrać smsy, ale dokonać płatności, włączyć GPS, czy zakupić wypatrzoną sukienkę.

Niedługo święta - czyli wybieramy się na zakupy w Krakowie

przeglądanie Internetu
Autor: Highways Agency
Źródło: http://www.flickr.com
Okres mikołajkowy wiąże się ze zwiększoną konsumpcją i zakupowaniem upominków. Nic dziwnego – mamy mikołajki i gwiazdkę – a więc prawdziwe okazje do obdarowywania się prezentami. Za zakupami ciągnie się oczywiście kwestia finansowa.

W jaki sposób dobrać właściwą nawigację GPS?

Odpowiednia nawigacja do auta to podstawa, kiedy zamierzamy jechać na wakacje bądź też jedziemy w podróż służbową. Należy dowiedzieć się zatem, jaki GPS kupić, żeby był sprawny w każdych okolicznościach oraz na które aspekty należy zwrócić uwagę.