warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/willalitwor.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co obecnie prezentują drony, lista najpopularniejszych ich rodzajów dostępnych w sklepach.

dron
Autor: Jorge Sanz
Źródło: http://www.flickr.com
Drony od jakiegoś czasu przebojem wdarły się w nasze życie. Wcześniej tego typu urządzenia wykorzystywało najczęściej wojsko, a jak to z wojskowymi technologiami bywało, ich koszty nie należały do najniższych. Tymczasem od kilku lat bez problemów kupić można w sklepach latające urządzenia, kosztujące od stu złotych do nawet kilkudziesięciu tysięcy.

Wybór smart fonu – podążać za modą czy pozostać przy klasyce

Notebook z serii Dell Latitude
Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Przy aktualnym poziomie postępu technologii nie dziwi nas fakt, że coraz więcej osób, które mijamy chadzając po ulicy dzierży w dłoni smart fon. Zwłaszcza, iż teraz są one niczym małe komputery i z ich pomocą możemy zrobić niemal wszystko – już nie tylko pokonwersować czy odebrać smsy, ale dokonać płatności, włączyć GPS, czy wybrać wypatrzoną spódnicę.

Niedługo święta - czyli wybieramy się na zakupy w Krakowie

przeglądanie Internetu
Autor: Highways Agency
Źródło: http://www.flickr.com
Okres przedświąteczny wiąże się ze wzmożoną konsumpcją i kupowaniem prezentów. To naturalne – są mikołajki i gwiazdkę – okazje do podarunków są więc oczywiste. Za kupowaniem ciągnie się rzecz jasna kwestia finansowa.

W jaki sposób dobrać właściwą nawigację GPS?

Właściwa nawigacja do samochodu jest ważna, gdy zamierzamy jechać na wakacje bądź też jedziemy w podróż służbową. Warto przekonać się zatem, jaki GPS kupić, aby był sprawny w każdych okolicznościach oraz na które aspekty należy zwrócić uwagę.