warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/willalitwor.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zakupowy poradnik: Wszystko, co należy wiedzieć o dronach

Nowe dyski SSD TRANSCEND-a
Autor: TRANSCEND
Źródło: TRANSCEND
Te współczesne latawce mogą kosztować od kilkuset złotych do kilkudziesięciu tysięcy. Różnią się zastosowaniem, wykorzystanymi technologiami a także jakością.


Przyjrzyjmy się najbardziej interesującym modelom, zanim zadecydujemy, który będzie najlepszy.

Profesjonalny aparat cyfrowy - co warto wybrać

kamera sportowa GoPro
Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Dobry aparat fotograficzny to sprzęt, który często okazuje się niezbędny w codziennym życiu. To dzięki niemu uwieczniamy rozmaite wydarzenia i zachowujemy teraźniejsze chwile. Dlatego też warto przy tego rodzaju zakupach kierować się rozsądkiem, a niekoniecznie emocjami. Aparaty zdarzają się bardzo różnorodne i pełnią odmienne funkcje, dlatego też zdobycie choćby podstawowych informacji o ich parametrach może pochłonąć wiele czasu.

Utrwalaj akcję!

kamera
Autor: BenQ
Źródło: BenQ
W okresie sieciowych technologii internauci, którzy są zwolennikami sportów ekstremalnych lubią dzielić się doświadczeniami. Najlepszą metodą jest rzecz jasna uchwycenie na filmie wyczynów i wstawienie ich na Youtubie, który pozwala na wysyłanie dowolnych rzeczy. Ciekawie jest zatem poprosić kumpla, by stał obok z porządną kamerą i uwiecznił, gdy nurkujecie, wspinacie się na wysokie szczyty bądź cokolwiek innego czynicie. Jednakże najbardziej atrakcyjny obraz doświadczeń zagwarantuje nowa kamera na kask. Z pewnością niejednokrotnie oglądałeś klipy robione tego rodzaju kamerą.

Jaki kupić aparat fotograficzny na urlop?

sigma 18-200
Autor: TRANSCEND
Źródło: TRANSCEND
Aparat fotograficzny na wczasy. To chyba najczęściej kupowana – prócz samych wakacyjnych ofert w biurach podróży – rzecz tuż przed wyjazdem na letni odpoczynek.


W jaki sposób go wybrać? Na co zwracać uwagę? Jakiego rodzaju cechy powinien mieć idealny, aparat wakacyjny? Jesteś dyletantem i zupełnie nie wiesz o co w tej fotografii chodzi? Nie wiesz co to jest przysłona, czas naświetlania? I z tej przyczyny odrzucasz cały rynsztunek, jaki ma cokolwiek więcej poza funkcją „portret”, „zdjęcia nocne? Błąd! Kup sprzęt, jaki pozwoli Ci się rozwijać, rozmyślać w trakcie pstrykania.

Jak wybrać laptop? Jaki będzie najlepszy?

Dyski TRANSCEND PSD520
Autor: TRANSCEND
Źródło: TRANSCEND
Jeden komputer przenośny drugiemu nierówny. Już w fazie przeglądania propozycji w sklepach pojawiają się istotne pytania: jakiego laptopa wybrać?


Jedno z częstych pytań, które pada w czasie wyboru laptopa, dotyczy operacyjnego systemu.

Rejestruj akcję!

kamera
Autor: BenQ
Źródło: BenQ
Jesteś wielbicielem ekstremalnych doświadczeń? Kochasz, gdy żyły zaczynają pompować hektolitry adrenaliny? Przeczytaj ten artykuł, a poznasz sporo ciekawych rzeczy, które spowodują, że kolejne wyzwania zagwarantują ci jeszcze więcej szczęścia!

Zdjęcia z lotu ptaka czy ujęcia kamerą z góry, gwarantują całkowicie inny obraz danego obiektu, niż te robione z typowej pozycji

mieszkanie - rzut
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
stąd też warto pomyśleć o sprzęcie, jakim takie ujęcia umożliwia


Jednym z hobby które możemy wybrać jest oczywiście fotografowanie i filmowanie okolicznej przyrody czy też różnych innych obiektów, jakie najbardziej chcielibyśmy utrwalić.

Kamerki sportowe - nagrywaj swoje sportowe wyczyny!

Kamera GoPro Hero3
Źródło: http://kamerynakask.pl/
Wśród wielu rozmaitych sportów jakim może się obecnie oddawać każdy z nas z łatwością znajdziemy także i takie, z których w dosłownie każdym przypadku wynika sporo naprawdę mocnych emocji. Jest to rzecz jasna propozycja przede wszystkim dla osób które uwielbiają adrenalinę i nie boją się wykorzystywać swojego czasu w nierzadko dość ryzykowny sposób – równocześnie jednak w każdym przypadku wiąże się to z fantastyczną zabawą. W ciągu ostatnich lat znaczną popularnością zaczęło cieszyć się nagrywanie swoich przeżyć tego typu i dzielenie się tym z innymi ludźmi, co faktycznie jest doskonałą propozycją.

Osoby zaciekawione kamery polecają garmin jako wiodącego producenta

Kamera Sony Action Cam
Źródło: http://kamerynakask.pl/
Rekomendowane obecnie na rynku, i to nie tylko przez doświadczonych ekspertów, kamery garmin to sprzęty nagrywające, które odróżniają się najwyższą jakością. Rewelacyjny poziom wykonania sprzętu marki garmin i innowacyjny design to połączenie idealne. Rewelacyjna jakość HD, jaką daje zadowolonym użytkownikom producent, nie powoduje tego, że dawany klientom dzisiaj sprzęt jest drogi. Różne modele przejawiają różne możliwości, dlatego dopuszczana jest opcja testowania wybieranego sprzętu.

Kamery cctv wykorzystywane są obecnie w bardzo wielu branżach. Monitoring maksymalizuje poziom bezpieczeństwa w miejscach publicznych oraz usprawnia pracę policji

Obecność kamer przemysłowych w życiu publicznym jest już normalnym zjawiskiem. Przyzwyczailiśmy się do tego, że jesteśmy prawie nieustannie przez kogoś widziani. Wprawdzie ogranicza to naszą prywatność, ale jednocześnie powoduje, że możemy czuć się o znacznie bezpieczniejsi.