warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/willalitwor.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zakupowy poradnik: Wszystko, co należy wiedzieć o dronach

Nowe dyski SSD TRANSCEND-a
Autor: TRANSCEND
Źródło: TRANSCEND
Te współczesne latawce mogą kosztować od kilkuset złotych do kilkudziesięciu tysięcy. Różnią się zastosowaniem, wykorzystanymi technologiami a także jakością.


Przyjrzyjmy się najbardziej interesującym modelom, zanim zadecydujemy, który będzie najlepszy.

Profesjonalny aparat cyfrowy - co warto wybrać

kamera sportowa GoPro
Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Dobry aparat fotograficzny to sprzęt, który często okazuje się niezbędny w codziennym życiu. To dzięki niemu uwieczniamy rozmaite wydarzenia i zachowujemy teraźniejsze chwile. Dlatego też warto przy tego rodzaju zakupach kierować się rozsądkiem, a niekoniecznie emocjami. Aparaty zdarzają się bardzo różnorodne i pełnią odmienne funkcje, dlatego też zdobycie choćby podstawowych informacji o ich parametrach może pochłonąć wiele czasu.

Utrwalaj akcję!

kamera
Autor: BenQ
Źródło: BenQ
W czasie cyfrowych technologii internauci, którzy są fanami sportów ekstremalnych kochają dzielić się wrażeniami. Trafną metodą jest naturalnie uchwycenie na filmie wyczynów i umieszczenie filmików na portalu, który umożliwia wklejanie dowolnych rzeczy. Ciekawie jest stąd poprosić kumpla, by stanął obok z dobrą kamerą i sfilmował, gdy nurkujecie, wspinacie się na podniebne szczyty lub cokolwiek innego czynicie. Jednakże najbardziej atrakcyjny obraz emocji da porządna kamera na kask. Z pewnością wielokrotnie patrzyłeś na filmy robione tego gatunku kamerą.

Jaki kupić aparat fotograficzny na urlop?

sigma 18-200
Autor: TRANSCEND
Źródło: TRANSCEND
Aparat fotograficzny na wczasy. To chyba najczęściej kupowana – prócz samych wakacyjnych ofert w biurach podróży – rzecz tuż przed wyjazdem na letni odpoczynek.


W jaki sposób go wybrać? Na co zwracać uwagę? Jakiego rodzaju cechy powinien mieć idealny, aparat wakacyjny? Jesteś dyletantem i zupełnie nie wiesz o co w tej fotografii chodzi? Nie wiesz co to jest przysłona, czas naświetlania? I z tej przyczyny odrzucasz cały rynsztunek, jaki ma cokolwiek więcej poza funkcją „portret”, „zdjęcia nocne? Błąd! Kup sprzęt, jaki pozwoli Ci się rozwijać, rozmyślać w trakcie pstrykania.

Jak wybrać laptop? Jaki będzie najlepszy?

Dyski TRANSCEND PSD520
Autor: TRANSCEND
Źródło: TRANSCEND
Jeden komputer przenośny drugiemu nierówny. Już w fazie przeglądania propozycji w sklepach pojawiają się istotne pytania: jakiego laptopa wybrać?


Jedno z częstych pytań, które pada w czasie wyboru laptopa, dotyczy operacyjnego systemu.

Rejestruj akcję!

kamera
Autor: BenQ
Źródło: BenQ
Jesteś wielbicielem mocnych wrażeń? Lubisz, gdy żyły zaczynają pompować hektolitry adrenaliny? Przeczytaj ten tekst, a poznasz wiele ciekawych rzeczy, które sprawią, że następne wyczyny dadzą ci jeszcze więcej szczęścia!

Zdjęcia z lotu ptaka czy ujęcia kamerą z góry, gwarantują całkowicie inny obraz danego obiektu, niż te robione z typowej pozycji

mieszkanie - rzut
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
dlatego warto pomyśleć o sprzęcie, który takie ujęcia umożliwia


Jednym z hobby które możemy wybrać jest między innymi fotografowanie i filmowanie okolicznej przyrody bądź różnych innych obiektów, jakie koniecznie chcielibyśmy utrwalić.

Kamerki sportowe - nagrywaj swoje sportowe wyczyny!

Kamera GoPro Hero3
Źródło: http://kamerynakask.pl/
Wśród wielu rozmaitych sportów jakim może się obecnie oddawać każdy z nas z łatwością znajdziemy także i takie, z których w dosłownie każdym przypadku wynika sporo naprawdę mocnych emocji. Jest to rzecz jasna propozycja przede wszystkim dla osób które uwielbiają adrenalinę i nie boją się wykorzystywać swojego czasu w nierzadko dość ryzykowny sposób – równocześnie jednak w każdym przypadku wiąże się to z fantastyczną zabawą. W ciągu ostatnich lat znaczną popularnością zaczęło cieszyć się nagrywanie swoich przeżyć tego typu i dzielenie się tym z innymi ludźmi, co faktycznie jest doskonałą propozycją.

Osoby zaciekawione kamery polecają garmin jako wiodącego producenta

Kamera Sony Action Cam
Źródło: http://kamerynakask.pl/
Rekomendowane dzisiaj na rynku, i to nie jedynie przez doświadczonych fachowców, kamery garmin to urządzenia nagrywające, jakie odróżniają się najwyższą jakością. Znakomity poziom zrobienia sprzętu marki garmin oraz innowacyjny design to połączenie idealne. Prawdziwa jakość HD, jaką oferuje zadowolonym użytkownikom producent, nie powoduje tego, że proponowany klientom aktualnie sprzęt jest drogi. Różne modele przejawiają różne możliwości, więc dopuszczana jest opcja testowania wybieranych urządzeń.

Kamery cctv wykorzystywane są obecnie w bardzo wielu branżach. Monitoring maksymalizuje poziom bezpieczeństwa w miejscach publicznych oraz usprawnia pracę policji

Obecność monitoringu w życiu publicznym jest już powszechnym faktem. Oswoiliśmy się z tym, że jesteśmy niemal cały czas przez kogoś widziani. Wprawdzie wpływa to na naszą przestrzeń prywatną, ale jednocześnie sprawia, że możemy czuć się o wiele bardziej bezpieczni.