warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/willalitwor.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czym jest szkło hartowane na telefon oraz jak się je na smartfon przykleja?

żarówki
Autor: Yarvik
Źródło: Yarvik
Komórka to wyśmienite urządzenie, które już jakiś czas temu rozpoczęło wypierać z rynku swego poprzednika - telefon stacjonarny. Taka "komórka" jest wiele mniejsza i, nade wszystkim, ruchoma.

Xperia c6603, Xperia ultra, Xperia x2 - jak nie przepłacać i wybrać idealny smartfon?

kuchenka mikrofalowa
Autor: Candy Polska Sp. z o.o
Źródło: Candy Polska Sp. z o.o
Na rynku znajduje się już tyle smartfonów, że idzie się pogubić. Aby ułatwić sobie sprawę, należy wystartować od określenia swoich oczekiwań i budżetu, jaki możemy przeznaczyć na kupno smartfona.

Wybór smart fonu – podążać za modą czy pozostać przy klasyce

Notebook z serii Dell Latitude
Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Przy obecnym poziomie postępu technologii nie dziwi nikogo fakt, że coraz większa ilość osób, które mijamy chadzając po ulicy dzierży w ręce smart fon. Zwłaszcza, iż teraz są one niczym małe komputery i za ich pomocą możemy zrobić dosłownie wszystko – już nie tylko porozmawiać czy odebrać smsy, ale dokonać płatności, włączyć GPS, czy zakupić wypatrzoną sukienkę.

W jaki sposób sprawnie zabezpieczyć nasz telefon komórkowy?

telefon
Autor: NOKIA
Źródło: NOKIA
Uniwersalnie wiadomo, że bez mała każdy z nas posiada współcześnie swój prywatny telefon komórkowy. Jest to bowiem urządzenie, jakie pozwala nam się bez trudności porozumiewać z innymi ludźmi w dowolnie wybranym przez nas momencie. Trzeba w tej sytuacji uświadomić sobie, że prawdopodobnie nikt z nas zupełnie nie wyobraża sobie momentu, gdyby komórki miałyby zostać nieoczekiwanie wycofane z użytkowania.