warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/willalitwor.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dziś człowiek ma do wykorzystania urządzenia, o których jeszcze do niedawna nie był w stanie nawet marzyć

Zasilacze impulsowe
Autor: PEO ACWA
Źródło: http://www.flickr.com
Nauka rozwija się w błyskawicznym tempie i na rynku stale pojawiają się nowe produkty, jakich rolą jest upraszczanie życia normalnemu Kowalskiemu. Wyjątkowo aktywna w tym względzie jest automatyka, a więc technologia jakiej podstawą zainteresowania jest przede wszystkim sterowanie. Jakie są jej najpoważniejsze osiągnięcia? Z jakich rozwiązań nowoczesny człowiek korzysta najchętniej?

Internet na kablu to przeszłość - zobacz najnowsze routery dla każdego

internet najlepsze medium
Autor: EyeonEarth
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze całkiem niedawno zrozumiałe dla wszystkich było to, iż żeby posiadać Internet, komputer powinien być podłączony do kabla, że Internet może działać jedynie przy jednym urządzeniu i iż bez wątpienia nie będziemy mieli szansy wędrować po domu z laptopem, dalej niż nam na to zezwoli długość kabla, gdyż w przeciwnym razie utracimy połączenie. Teraz jednak nikt już sobie nie wyobraża działania bez sieci bezprzewodowej, która pozwala wykorzystywać z Internetu bez fizycznego przypięcia do kabla, dzięki czemu spokojnie mamy szanse pracować nawet na tarasie.