warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/willalitwor.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jeżeli organizujemy koncert lub recital to oświetlenie estradowe będzie pierwszą rzeczą, o której pomyślimy - oświetlenie PAR lub LED reflektor idealnie się wtedy przydadzą

meble
Autor: TRANSCEND
Źródło: TRANSCEND
Podczas koncertu lub wystawianej sztuki teatralnej niezwykle ważne wydaje się oświetlenie estradowe. Niewiele osób pojmuje, jak wysokogatunkowy jest ten ekwipunek w obecnych latach.


Przewodzi tu oświetlenie PAR.

Optymalne oświetlenie hali. Korzyści płynące z LED-ów.

oświetlenie
Autor: jseliger2
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze oświetlona hala magazynowa, w jakiej pracownicy wykonują swoją pracę przez długie godziny, to elementarna zasada komfortu. By oświetlenie, jakie musi być mocne i przystosowane do przeprowadzanej pracy, spełniało swoją rolę, a do tego było , nowatorskie przedsiębiorstwa decydują się na technologię LED.

Lampy owadobójcze- najlepszy sposób, aby efektywnie zatroszczyć się o komfort i bezpieczeństwo w toaletach publicznych

Mrówki
Autor: mahalie
Jak wiemy, miejsca takie jak toalety publiczne potrzebują ogromnej troski o utrzymanie higieny. każda osoba, która ma nieraz okazję korzystać z publicznych toalet zdecydowanie wie, jak duże znaczenie ma w tym przypadku czystość. Bardzo dobrym sposobem na zapewnienie komfortu w toaletach jest zamontowanie lamp owadobójczych, za sprawą których możemy cieszyć się pewnością, że żadne niepożądane muchy, czy komary nie zaburzą naszego spokoju.

Wyjątkowe modele oświetlenia domowego

Lampy  Winnie The Pooh z kolekcji Disney
Autor: Nowodvorski Lighting
Źródło: Nowodvorski Lighting
Producenci oświetlenia z przeznaczeniem do domu nieprzerwanie szukają czegoś innowacyjnego, do czego inspirują ich sami klienci. Konsumenci natomiast chcą wybrać dla siebie coś doskonałego, co oświetli ich domy i mieszkania w sposób perfekcyjny. Każdy z nas ma odmienne preferencje, kryteria oraz oczekiwania względem lamp do kuchni lub oświetlenia nocnego. Przez to została przygotowana specjalna oferta atrakcyjnych modeli lamp, które są różnorodne. Dzięki temu jest szczególnie duża szansa wyszukania oświetlenia godnego naszego domu.

Zastosowanie lamp doskonałym rozwiązaniem na niebanalną metamorfozę wystroju naszych wnętrz

Lampa stołowa Rabbit, inspirowana Rabbit Table
Autor: Quadre Design
Źródło: http://www.quadre.pl
Lampy są dodatkowym oświetleniem w pokoju. Kreują wyjątkowy klimat i pasują do niejednego wnętrza, tym samym tak z przyjemnością wykorzystujemy je w wielu wystrojach.

Jak poradzić sobie z doborem oświetlenia w łazience?

mieszkanie
Autor: Marma Polskie Folie
Źródło: Marma Polskie Folie
Każdy z nas na pewno wie, że łazienka jest jednym z pomieszczeń w naszym miejscu zamieszkania, w jakim z reguły spędzamy znaczą część naszego czasu. W tym miejscu wskazane jest jednak odnotować, że często posiadamy wiele trudności jej właściwym urządzeniem.

W co wyposażyć nowoczesne studio fotograficzne?

fotografia
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
W dwudziestym pierwszym wieku fotografia jest tak bardzo powszechna, praktycznie nie zauważalna. Obecnie każdy posiada małe cudo, którym może uwiecznić zaręczyny, jak też każdą dowolną okazję za pomocą naciśnięcia klawisza. Pewnie większość z nas właśnie tak robi. Ale w pewnym momencie przygody z fotografowaniem być może zatęsknimy za ”ręczną” fotografią, wymagającą ale za to romantyczną. Jeżeli taka tęskność, taki żal romantyzmu się w nas pojawia, jeżeli złapiemy bakcyla, musimy zadać sobie pryncypialne pytanie: jaki sprzęt nabyć, czy wystarczy nam zwyczajny sprzęt po wujku (pamiętający nie jedno), czy nowe, błyszczące, pachnące nowością współczesne urządzenie?