warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/willalitwor.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Franczyza czy porozumienie partnerskie?

Uścisk dłoni
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Polskie przedsiębiorstwa sieciowe praktykują parę typów współpracy z biznesmenami kierującymi ich jednostkami. W poniższym tekście spróbuję odpowiedzieć na pytanie czym one się różnią jak też jakie obowiązki oraz prawa posiada wspólnik, a jakie franczyzobiorca.

Działające w Polsce tzw. systemy partnerskie to zazwyczaj układy o współpracy sprzedażowej, dystrybucji towaru czy usług, w celu ich sprzedaży przez partnera na swój rachunek. Partner w zamian za design zgodny z normami sieci dostaje od fabrykanta albo dystrybutora korzystniejsze warunki handlowe.

Utrwalaj akcję!

kamera
Autor: BenQ
Źródło: BenQ
W czasie cyfrowych technologii internauci, którzy są fanami sportów ekstremalnych kochają dzielić się wrażeniami. Trafną metodą jest naturalnie uchwycenie na filmie wyczynów i umieszczenie filmików na portalu, który umożliwia wklejanie dowolnych rzeczy. Ciekawie jest stąd poprosić kumpla, by stanął obok z dobrą kamerą i sfilmował, gdy nurkujecie, wspinacie się na podniebne szczyty lub cokolwiek innego czynicie. Jednakże najbardziej atrakcyjny obraz emocji da porządna kamera na kask. Z pewnością wielokrotnie patrzyłeś na filmy robione tego gatunku kamerą.

Rekomendowane aparaty fotograficzne dla fachowców i wielbicieli

krótkofalówki
Fotografia jest w dzisiejszych czasach jedną z lepszych pasji, którym da się poświęcać własny czas. Potrzeba przyznać, że nadzwyczaj często pasja ta przeradza się w realizowany fach i jest jednocześnie ciekawym sposobem na funkcjonowanie.

Oświetlenie o specjalnym zadaniu

odkurzacz
Autor: [AndreasS]
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno wiele osób bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego, jak ogromną rolę w naszym życiu odgrywa światło - to naturalne oraz sztuczne. Nie tylko ułatwia nam zwyczajne funkcjonowanie, lecz także w znaczący sposób wpływa na nasz nastrój.

Prawdziwa rewolucja w utrwalaniu momentów! Dzięki dronom możemy bez żadnego problemu filmować z powietrza!

filmowanie z powietrza
Autor: Linux Screenshots
Źródło: http://www.flickr.com
Fotografia jest jedną z dziedzin życia, które w trakcie ostatniego wieku uległy największym zmianom. W zasadzie nie trzeba nawet sięgać tak daleko wstecz, by skalę przemian móc określić mianem rewolucji. Jeszcze dwadzieścia lat temu na wakacje wyjeżdżaliśmy z czarnym plastikowym aparatem i kilkoma rolkami filmu w plecaku wyposażeni w czarny plastikowy aparat i jedną lub dwie rolki kliszy. W związku z ograniczoną ilością klatek na filmie zdjęcia robione były tylko w wyjątkowych miejscach, a każdą nową fotografię musiała poprzedzić krótka analiza zależności: ile dni urlopu i ile wolnych kadrów pozostało? (dron Phantom 4)


Kiedy na rynek weszły aparaty cyfrowe wydawało się, że nic lepszego nie może nas już zaskoczyć. W jednej chwili skończyły się problemy z ograniczoną ilością klatek, prześwietlonymi filmami, chybionymi ujęciami, długim oczekiwaniem na wywołanie filmu itd. Prawdziwą bombą okazały się także instalowane w aparatach cyfrowych kamerki. Nagle każdy mógł zacząć utrwalać niepowtarzalne chwile, co do tej pory wymagało skorzystania z usług profesjonalnego kamerzysty lub pożyczenia drogiego sprzętu. Od dnia pojawienia się w sprzedaży pierwszych cyfrówek upłynęło już kilkanaście lat, w trakcie których producenci kamer i akcesoriów fotograficznych zdecydowanie nie próżnowali. Dzięki nowoczesnym wynalazkom możliwe jest dziś m.in. bezproblemowe filmowanie z powietrza (zobacz).


Wynalazkiem, który bezapelacyjnie namieszał w świecie filmu i fotografii, jest oczywiście dron, czyli bezzałogowe urządzenie latające, wyposażone w kamerę i sterowane za pomocą kontrolera.

Nabądź pendrive reklamowy dla swej korporacji

palenie
Autor: taylor dahlin
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie, cały zamieszkany przez nas świat uległ cyfryzacji. Sporo naszej pracy wykonujemy internetowo, używamy komórek z aplikacjami, w klinice mamy swoją cyfrową kartę pacjenta, także stopnie dzieci w szkole sprawdzamy online.

Pierwsza lustrzanka

sigma 18 200 dc os
Autor: Kingston Technology
Źródło: Kingston Technology
Pierwsza lustrzanka nie powinna być jakimś niesłychanie drogim urządzeniem. Idzie przecież o to, żeby przyuczyć się wykonywać fotografie, lecz jednocześnie też nie startować od najwyższej półki cenowej.


Taka lustrzanka dla amatora winna być dobra jakościowo, ale niekoniecznie kosztowna.

Odkurzacz - kilka słów na temat jego najważneijszych odmianach, a także typach filtrów

odkurzacz
Autor: ecoev
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach zadanie odkurzacza wcale nie zakańcza się jedynie na zbieraniu brudów - istnieją przeróżne odmiany odkurzaczy, które to pomijając wspomnianą funkcję mają możliwość również prać nasze dywany, czy zbierać wodę z podłogi.

Z jakiego powodu warto dbać o swój telefon kupując na niego dobrze dopasowany pokrowiec albo etui.

obudowa huawei y5
Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Nowe telefony mają także nowe ekrany i obudowy, lecz czasami wystarczy kilka dni trzymania w kieszeni czy torebce, aby po tej nowości nie zostało ani śladu.

Rejestruj akcję!

kamera
Autor: BenQ
Źródło: BenQ
Jesteś wielbicielem mocnych wrażeń? Lubisz, gdy żyły zaczynają pompować hektolitry adrenaliny? Przeczytaj ten tekst, a poznasz wiele ciekawych rzeczy, które sprawią, że następne wyczyny dadzą ci jeszcze więcej szczęścia!