warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/willalitwor.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co należałoby wykonać, kiedy w jakimś należącym do nas sprzęcie nagle przestanie poprawnie funkcjonować przykładowo termostat?

projekt
Autor: stefanopaganini
Źródło: http://www.flickr.com
Co zrobiłby w obecnych czasach jakikolwiek osobnik, gdyby odebrano mu możliwość korzystania z najpopularniejszych sprzętów? Czy umiałby się odnaleźć w świecie bez telefonu, pralki, kuchenki, odkurzacza? Potencjalnie byłby z niniejszym, szczególnie początkowo, duży kłopot.

Serwisy typu małego i dużego AGD - po co, gdzie i za ile?

XtremKey
Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Usłyszawszy skrócenie AGD (czyli konkretnie Artykuły Gospodarstwa domowego), wielu spośród nas samych przychodzą do głowy różne sprzęty. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, że istnieje podział tych konkretnych artykułów, które możemy po prostu po rozdzielać na małe oraz duże AGD.

Nowoczesne pralki, które znajdują się w każdym domu

części do pralek
Autor: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejsze pralki nijak nie przypominają swoich poprzedniczek. Mają niezwykle szerokie funkcjonalności, a oprócz tego rzecz jasna efektywnie piorą. Starczy wybrać się do sklepu, by wybrać odpowiedni model.