warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/willalitwor.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Obiektyw jako najważniejszy fragment sprzętu fotograficznego

amjlogistics
Źródło: www.amjlogistics.pl
Jednym z najważniejszych części aparatu fotograficznego jest obiektyw. Przesądza on w wielkim stopniu o jakości zdjęcia, a jego najważniejsze parametry to jasność i zasięg ogniskowych.

Zaawansowane metody oświetleń.

drukarki
Autor: Hannu Makarainen
Źródło: http://www.flickr.com
gdzie są przeważnie stosowane oraz co można dzisiaj znaleźć na rynku?


Oświetlenie od lat ma podstawowe znaczenie dla wygodnego życia każdego człowieka.

Utrwalaj akcję!

kamera
Autor: BenQ
Źródło: BenQ
W okresie cyfrowych technologii internauci, którzy są fanami sportów wyczynowych kochają dzielić się wrażeniami. Popularną metodą jest rzecz jasna uchwycenie na filmie wyczynów i udostępnienie filmików na portalu, który pozwala na wklejanie dowolnych treści filmowych. Ciekawie jest więc poprosić znajomego, by stanął w pobliżu z porządną kamerą i uwiecznił, gdy skaczecie, wchodzicie na podniebne szczyty bądź cokolwiek innego czynicie. Jednakże najkorzystniejszy obraz doświadczeń zagwarantuje porządna kamera na kask. Bez wątpienia wielokrotnie widziałeś filmy kręcone tego gatunku kamerą.

Jak wybrać laptop? Jaki będzie najlepszy?

Dyski TRANSCEND PSD520
Autor: TRANSCEND
Źródło: TRANSCEND
Jeden komputer przenośny drugiemu nierówny. Już w fazie przeglądania propozycji w sklepach pojawiają się istotne pytania: jakiego laptopa wybrać?


Jedno z częstych pytań, które pada w czasie wyboru laptopa, dotyczy operacyjnego systemu.

Nowoczesny asortyment wideo - kręcenie filmów z drona pomysłem na biznes?

Dysk SSD Torqx TRB
Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Aktualnie dostęp do nowoczesnych technologii jest nadzwyczaj duży i ludzie coraz entuzjastyczniej to wykorzystują. Należy przyznać, że dzięki temu powstaje mnóstwo interesujących firm, jakie zajmują się tworzeniem wideo na potrzeby ogromnych marek odzieżowych czy przedsiębiorstw produkcyjnych.

Wielkie zastosowanie komputerów, inaczej o tym, że współczesny świat należy do tego typu urządzeń

komputer pc do gier
Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele lat wstecz komputery w niczym nie przypominały takich urządzeń, jakie wykorzystujemy dzisiaj. Pierwsze komputery, które zostały powołane do życia miały ogromne rozmiary, a ich obsługa była naprawdę bardzo trudna.

Rejestruj akcję!

kamera
Autor: BenQ
Źródło: BenQ
Jesteś maniakiem silnych przeżyć? Kochasz, gdy żyły przetaczają hektolitry adrenaliny? Sprawdź ten artykuł, a dowiesz się sporo interesujących rzeczy, które sprawią, że przyszłe wyzwania przyniosą ci jeszcze więcej emocji!

W jaki sposób dobrze korzystać ze znanych stron w internecie? Przynoszą więcej plusów, czy raczej nie?

Film w telewizji
Autor: Michel Curi, Jr., MBA
Źródło: http://www.flickr.com
Ciężko sobie obecnie wyobrazić zwyczajne funkcjonowanie bez dostępu do szeregu różnych technologii. Kształtują one życie w XXI wieku powodując, iż jest łatwiejsze i ciekawsze.

Jak postęp w technologii wpłynął na jakość filmów oraz fotografii? Jakiego rodzaju urządzenie sporo zmieniło w tym temacie?

zdjęcia z powietrza
Autor: Kingston Digital
Źródło: Kingston Digital
Obecne możliwości pod kątem technologicznym pozwalają wcielić w życie sporo ciekawych pomysłów, które jeszcze jakiś czas temu były niewykonalne. To bez wątpienia sprawia, że osiąga się zaskakujące rezultaty swojej pracy.

Filmowanie z lotu ptaka okazuje być się niesamowicie popularne

telefony
Autor: Asian Development Bank
Źródło: http://www.flickr.com
Nie cały czas jesteśmy w stanie w odpowiedni sposób przekazać tego, jak prezentuje się określone miejsce, albo jakaś zabawa nagrywając ją tylko z wysokości RAMienia.