warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/willalitwor.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dbanie o bezpieczeństwo poufnych informacji jest wyjątkowo ważną rzeczą w naszych czasach

Class 10 o nową pojemność 32 GB
Autor: Sarota PR
Źródło: Sarota PR
Bezpieczne przechowywanie poufnych danych, to obecnie jedna z najważniejszych kwestii powiązanych z siecią. Wszyscy mamy jakieś pliki, materiały czy fotografie, które pragniemy bezpiecznie trzymać w chmurze.

Jak w praktyce zapewnia się ochronę dostępu do informacji niejawnych?

Nature
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Czy słyszałeś, że także cywilny pracownik policji musi podpisać dokument zakazujący mu ujawniania przekazanych na obszarze komisariatu informacji? Ponadto istnieje szczególna ustawa z dn. 5 sierpnia 2010 roku o ochronie danych niejawnych, która m.in. określa sprawy prawne powiązane z tego typu danymi.

Otrzymałeś nowy smartfon? Uchroń go przed popsuciem

13,3-calowy ultrabook z dwoma ekranami
Autor: Asus
Źródło: Asus
W dzisiejszych realiach, sporo z nas posiada najnowsze rodzaje telefonów mobilnych. Nic w tym dziwnego, gdyż przy podpisaniu umowy abonamentowej z dostarczycielem usług, dostajemy dowolny model w niezwykle przystępnej cenie.

Niezbędne żeby smartfon długo z nami wytrzymał, zadbaj więc o odpowiednie zabezpieczenie

telefon
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Telefony komórkowe w obecnych czasach ma każdy. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że te telefony są o wiele bardziej delikatne niż te, które nabywaliśmy dawniej. Dawniej jak telefon nam spadł, to podnosiło się go i ruszaliśmy dalej. Teraz najczęściej musimy wymieniać na nowy.

Telewizja fabryczna CCTV jako układ służący do opieki mienia

nowoczesna kamera
Telewizja fabryczna jest to system służący do obserwacji wizyjnej za pomocą kamer video podłączonych do rejestratorów filmu również monitorów.
Odrębne często spotykane miana systemów telewizorni przemysłowej to np. tv dozorowa względnie nadzorowanie wizyjny.