warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/willalitwor.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dbanie o bezpieczeństwo poufnych informacji jest wyjątkowo ważną rzeczą w naszych czasach

Class 10 o nową pojemność 32 GB
Autor: Sarota PR
Źródło: Sarota PR
Skuteczne przetrzymywanie wartościowych danych, to obecnie jedna z najistotniejszych spraw związanych z Netem. Wszyscy mamy jakieś pliki, teksty czy fotografie, które chcemy bezpiecznie przechowywać w chmurach.

Jak w praktyce zapewnia się ochronę dostępu do informacji niejawnych?

Nature
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Czy słyszałeś, że także cywilny pracownik policji musi podpisać dokument zakazujący mu ujawniania przekazanych na obszarze komisariatu informacji? Ponadto istnieje szczególna ustawa z dn. 5 sierpnia 2010 roku o ochronie danych niejawnych, która m.in. określa sprawy prawne powiązane z tego typu danymi.

Otrzymałeś nowy smartfon? Uchroń go przed popsuciem

13,3-calowy ultrabook z dwoma ekranami
Autor: Asus
Źródło: Asus
W dzisiejszych czasach, sporo z nas ma najnowocześniejsze rodzaje telefonów mobilnych. Nic w tym zaskakującego, bowiem przy podpisaniu umowy kilkuletniej z dostarczycielem usług, otrzymujemy dowolny egzemplarz w bardzo przystępnej cenie.

Niezbędne żeby smartfon długo z nami wytrzymał, zadbaj więc o odpowiednie zabezpieczenie

telefon
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Telefony komórkowe w obecnych czasach ma każdy. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że te telefony są o wiele bardziej delikatne niż te, które nabywaliśmy dawniej. Dawniej jak telefon nam spadł, to podnosiło się go i ruszaliśmy dalej. Teraz najczęściej musimy wymieniać na nowy.

Telewizja fabryczna CCTV jako układ służący do opieki mienia

nowoczesna kamera
Telewizja fabryczna jest to system służący do kontroli wizyjnej za wsparciem kamer video podłączonych do rejestratorów filmu plus monitorów.
Inne wielokrotnie spotkane nazwy systemów telewizorni fabrycznej to np. telewizja dozorowa albo nadzorowanie wizyjny.