warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/willalitwor.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Który smartfon będzie dla mnie najlepszy?

case Samsung Galaxy A5 2016
Autor: Maxime Guilbot
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesny smartfon to nie jedynie SMS-y jak też wykonywanie połączeń. Przez większą część dnia jest to główny punkt naszego życia. połączenia, maile, portale społecznościowe, SMS-y – wszystko to absorbuje naszą uwagę.

Kilka słów o tym, jak wygląda obecnie rynek telefonii w naszym kraju, jakiego rodzaju urządzenia są teraz chętnie kupowane.

Funkcjonalne pendrivy JetFlash 600
Autor: Sarota PR
Źródło: Sarota PR
Aktualne telefony przypominają coraz częściej tandetne zabawki, które wystarczy położyć krzywo, a już się rozpadną. W dużej mierze jest to rezultatem polityki wytwórców, którym po prostu nie będzie zależało na tym, żeby urządzenia były solidne i trwałe.

Jakie są plusy telefonów VoIP?

Telefony stacjonarne
Telefon VoIP jest niezwykle podobny do zwyczajnego telefonu, niemniej istotną różnicą jest to, iż telefony tego rodzaju w czasie połączeń są podłączone do Internetu, czyli korzystają z protokołu IP.

Staraj się o zwrot kosztów za opóźnienie lotu a także uszkodzenie zawartości bagażu

podróż samolotem
Autor: flickr.com
Źródło: flickr.com
Podróżując po świecie czasami zdarza nam się latać samolotem. Jest to jedna z najbezpieczniejszych form przemieszczania się, ale czasami niesie ze sobą niewielki niedogodności - może to być spóźniony lot lub uszkodzenie bagażu.