warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/willalitwor.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Układy sterowania znajdują nadzwyczaj bogate zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu

kwalifikacje
Autor: Martin Lang
Źródło: http://www.flickr.com
Idea sterowania numerycznego powstała ponad 50 lat temu „zza wielką wodą”. Na początku wykorzystywano ją przede wszystkim w lotnictwie wojskowym.

To naprawdę ważne, by stosować odpowiednie podzespoły w instalacjach grzewczych, bo od tego zależne jest bezpieczeństwo

Opony
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
To bardzo ważne, by w automatyce przemysłowej stawiać na części najwyższej jakości, bo pośrednio wpływa to na bezpieczeństwo prac. Jedną z ważniejszych spraw jest tu pomiar temperatur. Odpowiedzialne są za to profesjonalne czujniki i aparaty pomiarowe.

Bardzo duża pomoc w przemyśle, czyli co to jest automatyka przemysłowa oraz jak prezentuje się jej system

Automatyka przemysłowa
Autor: connectors distribution box
Źródło: http://www.flickr.com
Wszelkie działania, które ułatwiają nam codzienne życie i pracę jest bardzo potrzebne. Nie tylko odciąża to pracowników, lecz także pozwala na dotarcie w miejsca, gdzie człowiek po prostu nie dotrze. W związku z tym tak istotna w dzisiejszych czasach jest automatyka. Jak sama nazwa mówi, że automatyka przemysłowa to jeden z działów automatyki, mający zastosowanie w przemyśle.

Jakiego typu mamy wybór w kwestii zasobów sprężarki do suszenia powietrza? Sprawdźcie trzy główne rodzaje

kompresor
Autor: Ole Bendik Kvisberg
Źródło: http://www.flickr.com
Sprężone powietrze nazywane jest zazwyczaj „czwartym medium energetycznym” znajdującym zastosowanie w przemyśle. Jednak w przeciwieństwie do wody, gazu czy elektryczności – użytkownik powietrza jest także jego użytkownik.