warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/willalitwor.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Układy sterowania znajdują nadzwyczaj bogate zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu

kwalifikacje
Autor: Martin Lang
Źródło: http://www.flickr.com
Koncepcja sterowania numerycznego pojawiła się ponad pięćdziesiąt lat temu w USA. Na początku wykorzystywano ją przede wszystkim w siłach zbrojnych.

To naprawdę ważne, by stosować odpowiednie podzespoły w instalacjach grzewczych, bo od tego zależne jest bezpieczeństwo

Opony
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
To bardzo ważne, aby w przemyśle stosować układy wysokiej klasy, gdyż pośrednio oddziałuje to na bezpieczeństwo działania. Jedną z kluczowych kwestii bywa tu pomiar temperatur. Odpowiadają za to specjalne czujniki i aparaty pomiarowe.

Bardzo duża pomoc w przemyśle, czyli co to jest automatyka przemysłowa oraz jak prezentuje się jej system

Automatyka przemysłowa
Autor: connectors distribution box
Źródło: http://www.flickr.com
Wszelkie działania, które ułatwiają nam codzienne życie i pracę jest naprawdę potrzebne. Nie tylko odciąża to ludzi, lecz także pozwala na dotarcie w miejsca, gdzie człowiek zwyczajnie nie dotrze. W związku z tym tak ważna w dzisiejszych czasach jest automatyka. Już sama nazwa wskazuje, że automatyka przemysłowa to jeden z działów automatyki, mający zastosowanie w przemyśle.

Jakiego typu mamy wybór w kwestii zasobów sprężarki do suszenia powietrza? Sprawdźcie trzy główne rodzaje

kompresor
Autor: Ole Bendik Kvisberg
Źródło: http://www.flickr.com
Sprężone powietrze zwane jest często „czwartym medium energetycznym” stosowanym w przemyśle. Jednak w przeciwieństwie do wody, gazu czy elektryczności – ten kto używa powietrza jest także jego wytwórcą.