warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/willalitwor.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jest XXI wiek i technologia biegnie do przodu - każdego dnia możemy usłyszeć o nowych wynalazkach w dziedzinie informatyki

kontrola
Autor: Peter Pham
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesny człowiek jest sympatykiem ogromnej liczby gadżetów. Otaczamy się technologią i bardzo szybko przekonujemy się, że nie potrafimy bez niej żyć.

Jak rozwinąć rozwój projektów w własnej firmie

Gdańsk
Autor: Thomas Quine
Źródło: http://www.flickr.com
Obecny biznes opiera się w dużej mierze o tzw. outsourcing usług, jaki polega przede wszystkim na przekazaniu zadań a także obowiązków powiązanych z danym przedsięwzięciem czy też produktem firmie zewnętrznej.

Dbanie o bezpieczeństwo poufnych informacji jest wyjątkowo ważną rzeczą w naszych czasach

Class 10 o nową pojemność 32 GB
Autor: Sarota PR
Źródło: Sarota PR
Skuteczne przetrzymywanie wartościowych danych, to obecnie jedna z najistotniejszych spraw związanych z Netem. Wszyscy mamy jakieś pliki, teksty czy fotografie, które chcemy bezpiecznie przechowywać w chmurach.

Przechowywanie informacji w sieci i wykup serwerów

dane w chmurze
Autor: Iain Patterson
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj internet stanowi dobro, do którego dojście chce posiadać każdy. Nie ma wątpliwości, iż w zestawieniu do dawnych czasów okoliczność jest na obecną chwilę znacznie poprawniejsza i realnie każdy człowiek może bez kłopotu używać z netu.

Tani sposób na serwer w przedsiębiorstwie

serwer
Autor: Linux Screenshots
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj prawie każde przedsiębiorstwo działające w sieci ma przynajmniej stronę internetową lub choć jakiś adres e-mail. Często firmy dysponują własną wewnętrzną siecią. Żeby firma mogła istnieć w internecie niezbędne jest wyposażenie takie jak serwery i software a poza tym potrzebny jest człowiek który będzie potrafił całość obsłużyć. Zatem potrzeba zatrudnić komputerowca. Dla serwera niezbędne jest także pomieszczenie. Serwer albowiem to nic innego jak komputer który łączy inne w całość. Jednak niewielkie przedsiębiorstwa nie zawsze jest stać na takie koszty.