warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/willalitwor.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy jest sens naprawiać zepsuty sprzęt domowy? Gdzie poszukiwać części zamiennych?

Nowe pamięci MICROVAULT™
Autor: Sony Poland
Źródło: Sony Poland
Czasami jest tak, że urządzenia po prostu się psują. Niestety, ale żadne z urządzeń nie jest wieczne. Jeśli sprzęt uległ awarii w czasie okresu gwarancji to możemy zanieść go do serwisu. Natomiast nie zawsze mamy to szczęście, że gwarancja wciąż obowiązuje. Co wtedy zrobić z tego typu urządzeniem?

W tej branży ciągle musi się dokształcać, nie unikaj targów i konferencji IT

Konferencja biznesowa
Autor: ITU Pictures
Źródło: http://www.flickr.com
Są zawody, których przedstawiciele wciąż muszą poszerzać zakres swojej wiedzy oraz doskonalić kwalifikacje. Powiązane jest to z charakterem tej działalności i jej nieustannym rozwojem. Do wspomnianych branż na pewno można zaliczyć IT. Specjaliści odpowiedzialni za rozwój oraz wprowadzania systemów komputerowych czy sieciowych bezustannie powinni się dokształcać, żeby mieć szansę sprostać wymaganiom swego zawodu i odpowiednio wykonywać powierzone zadania.

Jeśli w pobliskim czasie zamierzasz zwiedzić Kraków – powinno się prócz najpiękniejszych zabytków, zaznajomić się z atrakcjami kulturalnymi tego miasta.

Kraków nocą
Autor: John Kraus
Źródło: http://www.flickr.com
Miasto Kraków, to nie wyłącznie poprzednia stolica naszego państwa. To także jedyne z piękniejszych miejscowości Polski. Stanowi nie wyłącznie świetnie rozwinięte pod względem gospodarki, lecz posiada obfitą historię i bogactwo architektoniczne, jakie cieszą się dużym powodzeniem wśród podróżników ze wszystkich krajów. Kraków, to także kolebka kultury Polski, punkt uczelni i kształcenia się profesji.