warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/willalitwor.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy zrozumieliśmy prawo e-commerce?

książki o prawie
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Powinniśmy znać zasady sprzedawania oraz porozumiewania się z kontrahentem, tak żeby uzyskać pewność, że wszystko będzie się odbywało w zgodzie z prawem. Jedynie wtedy będziemy mieli gwarancję, że całe nasze przedsięwzięcie będzie posiadało szansę się udać.

Na czym polega customer service?

zarządzanie relacjami z klientami
Autor: Marcos Gasparutti
Źródło: flickr.com
Obecny rynek produktów i usług możemy śmiało określić rynkiem na jakim rządzi konsument. W dobie wyjątkowo mocnej konkurencji i rywalizacji, firmy muszą toczyć walkę nie tylko o tymczasowe przyciągnięcie konsumenta do swoich rozwiązań i produktów ale nade wszystko zadbać o zbudowanie właściwych stosunków, które w dalszej perspektywie mogą zaowocować następnymi transakcjami.


Utarło się powiedzenie, iż dużo taniej jest utrzymać obecnych klientów niż walczyć o nowych.

Rozsądnie wypromuj swoją działalność, zwłaszcza charytatywną

organizacja loterii
Autor: Arkadiusz Sikorski
Źródło: http://www.flickr.com
Każda działalność potrzebuje głośnej a także atrakcyjnej promocji. Nawet, jeśli jest to działalność charytatywna. Dobrze jest wykorzystać loterię, aby uatrakcyjnić bal charytatywny, zbiórkę na dany cel bądź smsową grę.

Jak zostać złotą rączką

rezydencja
Autor: Mielno Holding Firmus Group
Źródło: Mielno Holding Firmus Group
Naprawy domowe częstokroć nie są nadto skomplikowane. Z pomocą podstawowych urządzeń i nieodzownej wiedzy dostępnej w necie naprawimy sami mnóstwo rzeczy.

Grzałka do bojlera - czyli, alternatywy owych grzałek, gdzie istnieje możliwość je zakupić i za jaką kwotę

grzałka do bojlera
Autor: hackNY.org
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie powstały rodzaje grzałek przeznaczonych do bojlerów oraz jakie to przedsiębiorstwa zajmują się ich wytwarzaniem? W jakich miejscach można je zakupić poza sklepikami stacjonarnymi, zajmującymi się sprzedażą przedmiotów właśnie do bojlerów? To wszyściutko i jeszcze więcej bez żadnego problemu dowiesz się z naszego nowiutkiego felietoniku!

Jak prezentuje się promocja w mniejszych miastach? Czy firmy z małych miast mają szansę na ekspansję?

strony www oława
Autor: INVENTIVE Communication
Źródło: INVENTIVE Communication
To że reklama ma zbawienny wpływ na różnorodne firmy i jest w sumie dźwignią handlu, nie powinniśmy nikogo przekonywać. Wystarczy mieć coś swojego, by to najlepiej zrozumieć.

Gadżety do telefonów sprzedają się jak świeże bułeczki, niektórzy wolą te użyteczne, a inni gustują w bardziej komicznych akcesoriach

folia na telefon
W zasadzie każdy ma dzisiaj smartfon, nie dziwi więc, że mnóstwo marek zajęło się wytwarzaniem różnego rodzaju dodatków i akcesoriów, które mają uatrakcyjnić albo usprawnić funkcjonowanie smartfonów. Można je sklasyfikować jako praktyczne i pełniące rolę wyłącznie estetyczną.

Jak zabezpieczyć telefon bez wydawania większej ilości pieniędzy?

folia ochronna na telefon
Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
W dobie naszych czasów używanie folii ochronnych na telefon stało się czymś jak najbardziej rozpowszechnionym. Co za tym idzie, nie ma w tym nic zaskakującego, że tak wielu ludzi regularnie korzysta z omawianej formy ochrony, równocześnie pamiętając o dopasowaniu jej do danego aparatu.

Jakiego typu zezwolenia musi posiadać operator popularnego latającego urządzenia?

My Passport Enterprise
Autor: Western Digital
Źródło: Western Digital
W dzisiejszych czasach można by w przepiękny sposób udokumentować dużo rodzinnych uroczystości przez sfilmowanie ich za pomocą tzw. popularnego latającego Urządzenia.

Kupujemy nowy smart fon – sprawdź najświeższe modele

case na telefon
Aktualny poziom postępu technologii sprawia, że niemal codziennie czytamy o jakiejś nowince, który za chwilę trafia do sprzedaży. Gadżety technologiczne stały się prawie nieodłącznym elementem naszego życia, obecnie mało kto widzi spędzenie dnia bez smart fonu czy komputera, narzędzia te naprawdę ułatwiają nam życie. To dzięki nim posiadamy dostęp do sieci, mamy możliwość nawiązać kontakt z ludźmi, którzy żyją na innych kontynetach, gadżety te upraszczają także takie czynności jak zakupy czy zapłata rachunków, a w dzisiejszych czasach, kiedy każdy żyje w pośpiechu, jest to szalenie ważne i pozwala zaoszczędzić sporo czasu. A robienie zakupów w sieci ucieszy niejedną kobietę.