It meeting – nowy sposób na to, aby nawiązać osobiste relacje z partnerami biznesowymi

Współczesność znamionuje ogromna konkurencja na rynku towarów i usług. Przedsiębiorcy robią, co w ich mocy, aby przyciągnąć uwagę nowych odbiorców.

Pojawia się jednak pytanie na czym polega sekret udanej sprzedaży?
elektryczne szczoteczki do mycia zębów

Autor: K J Payne
Źródło: http://www.flickr.com
mieszkania

Autor: Five Wun O Clothing www.zazzle.com/fivewuno
Źródło: http://www.flickr.com
Nowe głośniki komputerowe Sony

Autor: Sony
Źródło: Sony
Kluczem do sukcesu jest bez wątpienia spotkanie obydwu stron transakcji w tym samym czasie i przestrzeni, co na przekór pozorom nie jest takie proste – więcej i IT meetingu.

Zobacz tu, sprawdź ofertę canon powershot g3 x naszej firmy a na pewno przeczytasz coś ciekawego. Mamy bardzo atrakcyjne stawki, zatem nie będziesz żałować!

Branża IT ma swój „sposób” na to, żeby rzeczony cel zrealizować i rozbudowywać „sieć” kontaktów biznesowych It meeting. Co to takiego? Nieznany dotąd typ konferencji opartej o formułę networkingu, kierowany przede wszystkim do dyrektorów związanych z szeroko pojętym rynkiem IT, lecz nie tylko . Przeprowadzona ostatnio konferencja it 2016 zgromadziła również albowiem „zwykłych” przedsiębiorców a także przedstawicieli przeróżnych instytucji państwowych, pochodzących na przykład z sektora bankowego, przemysłowego czy energetycznego. Projekt powstał zatem z myślą o wszystkich „elementach” łańcucha IT – poczynając od producentów, hurtowników, resellerów, a na firmach informatycznych i konsumentach kończąc – polanditmeeting.

Dobrze byłoby zauważyć, iż na opisywanych tu konferencjach nie ma mówców czy słuchaczy, stoisk reklamowych. Liczy się wymiana doświadczeń i nawiązywanie relacji.