Jak skutecznie chronić ekran nowego smartfona przed zarysowaniem, czyli krótki przegląd dostępnych akcesoriów na komórkę

Telefon staje się atrybutem współczesnego człowieka i to niekoniecznie jedynie tego, który prowadzi małą lub dużą firmę. Popularna komórka w zasadzie nie jest już tradycyjnym aparatem służącym do prowadzenia rozmów, lecz profesjonalnym sprzętem.

laptop marki Samsung

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak zaawansowana rozwiązania chmurowe potrzebuje też dobrej ochrony.

Projektanci telefonów świetnie wiedzą, że podczas użytkowania aparaty są narażone na przeróżne uszkodzenia. Stąd jeżeli telefon przez przypadek spadnie z ławy, to prawdopodobnie nic złego się nie stanie. Zdaje się jednak, że o wiele poważniejszym zagrożeniem są małe rysy, które sprawiają, że nowy i równocześnie supernowoczesny smartfon nie wygląda najlepiej. Właścicielowi tego typu urządzenia przyda się zatem folia na telefon, która idealnie chroni ekran (tanie monitory) przed zarysowaniem Nazwa jest nieco myląca, bo możemy uważać, że taki gadżet został wykonany z przezroczystej folii plastikowej, tymczasem nic bardziej mylnego. W takim układzie ochrona byłaby praktycznie żadna. Wytrzymała folia na telefon jest najczęściej produkowana ze szkła hartowanego, ale równocześnie jej zamocowanie nie wpływa ujemnie na działanie dotykowego wyświetlacza.
Prócz wspomnianej folii wytwórcy przydatnych gadżetów, jak również sami sprzedawcy udostępniają posiadaczom telefonów praktyczne etui. Te akcesoria na komórkę można dzisiaj nabyć na stoiskach w centrach handlowych, jak również w internecie. Ważne jest to, aby wybrać gadżet pasujący do posiadanego modelu telefonu. Ponadto trzeba mieć na względzie fakt, że dostępna kolorystyka jest niesamowicie zróżnicowana: biznesmeni wybiorą etui w stonowanych barwach, a nastolatki skupią się na modelach w fluorescencyjnych kolorach. I te wyliczone, i inne akcesoria na komórkę można śmiało polecić wymagającym klientom, a zwłaszcza estetom i reprezentantom świata biznesu.
Różnorodność akcesoriów może zaskoczyć niejedną sceptycznie nastawiona osobę.

Tymczasem kiedy już korzystamy z jednego z nich, to dość szybko zaczynamy zastanawiać się, jak dotąd radziliśmy sobie się bez etui bądź bardzo przydatnego zestawu głośnomówiącego dla kierowcy – jako współcześni ludzie jesteśmy w pewnym stopniu skazani na użytkowanie takich artykułów.