Jak zrobić stronę internetową dla firmy?

To, co do niedawna było domeną firm, zawitało pod strzechy zwykłych użytkowników Internetu. Dziś każdy może osobiście stworzyć firmową stronę WWW oraz wykorzystywać ją jako świetny kanał komunikacji marketingowej.
Przetestowanym oraz lubianym przez internautów na całym świecie narzędziem do owego celu są tak zwane kreatory stron, dzięki jakim bez konieczności posiadania zaawansowanej erudycji technologicznej zdołamy przyszykować atrakcyjną wizytówkę swej firmy w sieci.

domeny

Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Samodzielne tworzenie strony to podejście wyjątkowo pomyślne dla właścicieli średnich oraz małych firm, które nie rozporządzają budżetem na realizację kosztownych marketingowych kampanii. Dzisiaj internet otwiera także przed nimi morze opcji na dodatkową promocję on-line.

Niezbędny jest Ci link do witryny (https://www.etteplan.com/pl/rozwiazania/branze)? Nie zamartwiaj się. W naszym następnym poście znajdziesz to, czego poszukujesz. Zachęcamy!

Wziąwszy pod uwagę, iż systematycznie zwiększa się ilość osób szukających usług za pomocą internetowych wyszukiwarek, obecność w necie staje się jednym z kluczowych sposobów pozyskiwania nowych nabywców.

Najpierw musimy zastanowić się, jaki budżet pragniemy przeznaczyć na stworzenie nowej strony internetowej. Choć odpowiedź „nie pragnę nic płacić” podsuwa się sama przez się, dobrze przemyślmy ją. Większość gratisowych stron pozbawiona jest istotnych funkcjonalności (na przykład opcji stworzenia wersji mobilnej strony, dodania społecznościowych wtyczek), które korzystnie wpływają na wizerunek firmy. Poza tym częstokroć strony te muszą zarobić na siebie w odmienny sposób – dla przykładu przez wyświetlanie reklam.

Przemyślmy zatem, czy nie korzystniej zapłacić niedużą kwotę i posiadać całkowitą kontrolę nad zawartością witryny i jej ostatecznym kształtem. Następnie musimy znaleźć wolne domeny.