Jaki telefon komórkowy wybrać?

Współczesny smartfon to nie jedynie wykonywanie połączeń. Przez większą część dnia to główny punkt naszego życia.
Maile, portale społecznościowe, to wszystko absorbuje naszą uwagę.

gra

Autor: Vanguard PR
Źródło: Vanguard PR
Jednak kluczem jest wybór odpowiedniego urządzenia do naszych wymogów. Na co należy zwracać uwagę? Po pierwsze rozmiar ekranu. Obecnie najogromniejszą popularnością cieszą się wyświetlacze, o rozmiarze do 5 cali. Czemu? Ergonomia pracy na powierzchni o przekątnej która wynosi minimalnie 4 i maksymalnie 5 cali pozwala na obsługę całości z pomocą jednego palca. Naturalnie, pod uwagę bierzemy rozmiar ręki i dostosowujemy ją do wybranego modelu. Inną sprawą jest rozróżnienie telefonu pod względem jego przeznaczenia. Całkiem inną rolę będzie spełniać telefon biznesowy, w stosunku do tego, który wyselekcjonujemy do domu oraz gier. Pierwszy przypadek zdeterminowany jest przez zakres wykonywanego zawodu.

Sprawdź również inny zbiór artykułów podnoszących omawiany temat – bez strachu – wejście za darmo (http://www.cyfrowe.pl/kamery-cyfrowe,2,21/p/2/Canon.html), zatem wejdź na ten link.

Pracownicy biurowi docenią większy rozmiar – na dużym ekranie o wiele łatwiej przeglądać różnego typu dokumenty. Jeżeli telefon ma trafić w dłonie osoby pracującej fizycznie, wielkość wyświetlacza powinna być możliwie nieduża, maksymalnie utrudni to przypadkowe uszkodzenie mechaniczne. W tym szczególnym wypadku powinniśmy zastanowić się nad zakupem tradycyjnego telefonu, wyposażonego w klawiaturkę.

– konsole|TITLE=telefon biznesowy]
StoreJet Cloud

Autor: TRANSCEND
Źródło: TRANSCEND
Smartfon to nie tylko możliwość wykonywania połączeń czy też surfowania po internecie.

Chcesz zgłębić oprócz tego inne analogiczne materiały, jednak nie wiesz, gdzie ich szukać? Spokojnie – przeczytaj więcej w tej treści.

Obecnie każdy telefon dysponuje wkomponowanym aparatem fotograficznym, zdolnym do wykonania fotografii wysokiej jakości.

Ażeby wybrać odpowiedni dla nas aparat, należy odpowiedzieć sobie na pytanie: czy preferujemy fotografie średniej jakości, jednak o dużej rozdzielczości, czy może kierujemy uwagę na jakość, przy zachowaniu umiarkowanych wymiarów.