Jakie zalety mają telebimy stosowanych coraz częściej w nowoczesnej reklamie wizualnej.

Miasta są pełne reklam, widać je praktycznie wszędzie. Reklamowe tablice, plakaty oraz bilboardy stały się tak powszechne, że wiele osób już ich po prostu nie zauważa. Ostatnimi czasy pojawiła się nowa możliwość na rynku reklamowym, która daje znacznie większe możliwości niż tradycyjne nośniki, a są to właśnie telebimy.

telebim promocyjny

Autor: n0cturbulous
Źródło: http://www.flickr.com
Popularność ich bierze się z paru rzeczy. Największym plusem nowoczesnych telebimów jest fakt, że pozwalają na w zasadzie nieograniczone możliwości sterowania wyświetlanymi treściami. Tradycyjna reklama umieszczana jest na pewien okres czasu, w trakcie jakiego ciężko się ją zmienia. Telebim katowice galeria skarbek nie będzie miał takich ograniczeń, można na nim emitować reklamy przez dowolny czas, a zmiana ogranicza się jedynie do wgrania nowego filmu do pamięci urządzenia – Będzie to dawało wprost nieograniczone możliwości marketingowcom, a równocześnie znacznie powiększa skuteczność.

Zainteresował Cię nasz wątek? W takim razie kliknij w link do serwisu laptop za 1000 i ciesz się następnymi faktami. W razie jakiś wahań – pisz do nas.

Obrazy statyczne są przeważnie mijane bez patrzenia, lecz dynamiczne dużo lepiej przyciągają wzrok odbiorców.

Telebimy opanowują obecnie coraz większy obszar reklamy wizualnej, a ich popularność przede wszystkim będzie wynikać z ich naprawdę ogromnych możliwości. Mają one modułową budowę, więc bardzo łatwo da się je zestawiać w różnych wymiarach. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to ostateczny telebim będzie miał nawet kilka metrów kwadratowych powierzchni – niekiedy się takie montuje na czas największych imprez sportowych czy kulturalnych.

telebimy

Autor: Randy
Źródło: http://www.flickr.com
Mają dużą odporność na warunki atmosferyczne, a ich największą zaletą jest całkowita niezależność od warunków oświetleniowych.

Czyżbyś miał chęć na więcej artykułów na ten temat? Zachęcamy zatem do nowej strony – po prostu kliknij tutaj (https://www.cyfrowe.pl/aparaty/lustrzanka-nikon-d610-body.html) i przenieś się do naszego portalu.

Nie ma znaczenia, czy jest jasno czy ciemno, w każdym przypadku telebim będzie świecił dokładnie tak samo. Jest to efektem z ich budowy która jest oparta na wysokiej jakości diodach. Nie tylko mają one bardzo mocne światło, lecz także zużywają niedużo prądu, więc w każdym z modułów pracuje nich co najmniej kilkaset. Pojedynczy piksel składa się z trzech takich diod, to znaczy zielonej, niebieskiej i czerwonej, dzięki sterowaniu natężeniem ich świecenia otrzymuje się barwę jego światła.