Jakiego oprogramowania codziennie używa kierownictwo ponad 600 sieci handlowych?

Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek, jak funkcjonują olbrzymie sieci zajmujące się handlem? Wielokrotnie są one złożone z setek jeśli nie tysięcy różnych marketów, w jakich ponadto często powinien być bardzo podobny asortyment.

Żeby zdołać nad tym to wszystko zaplanować, konieczne byłoby profesjonalne oprogramowanie.
Tego typu, w którym prawdopodobne byłoby zdefiniowanie wszystkich sklepów, poszczególnych dostawców, kolejne stacje benzynowe i wszystkie pozostałe elementy układanki zwanej jako sieć powiązań. Tego typu programistyczne rozwiązanie istnieje oraz nazywa się Elektroniczna Wymiana Danych. Ten program znany jest także pod nazwą EDI, czyli z j. angielskiego Electronic Data Interchange i jest wyprodukowany przez pewną pochodzącą z Krakowa spółkę, jaka została otwarta jeszcze na początku lat dziewięćdziesiątych.
ekspert

Autor: Asus
Źródło: Asus
Mówiąc krótko, wymienione oprogramowanie umożliwia błyskawiczną i bezpieczną komunikację elektroniczną wymianę informacji w tak zwanym łańcuchu dostaw. Dzięki temu managerowie poszczególnych sklepów mogą między innymi złożyć w centrali zlecenia na brakujące towary czy też precyzyjnie lokalizować samochody pojedynczych dostawców. ProgRAM jest zgodny ze standardem GS1, producent zapewnia Sernice Desk w aż 10 językach. Należałoby też wspomnieć, że opisywana platforma ma już przeszło sto tys.

Jeśli przeglądasz ten artykuł to znaczy, że opisywana problematyka Cię interesuje – pod tym odsyłaczem (https://zdrowie-dom.pl/28-powietrze) znajdziesz podobne, tak samo interesujące informacje.

odbiorców w przeszło czterdziestu państwach.

We wspomnianym rozwiązaniu programistycznym stosuje się m.in. tzw. Globalny Numer Lokalizacyjny, a zatem oznaczenie pozwalające na wyraźną i unikalną identyfikację konkretnej lokacji.