Jakim zmianom uległ rynek telefonów komórkowych w ostatnim czasie, jakie urządzenia są obecnie popularne.

Rynek komórkowych telefonów cały czas się zmienia. Jeszcze kilkanaście lat temu królowały marki, jakie w chwili obecnej w zasadzie już nie istnieją, gdyż przegapiły one pojawienie się smartfonów z ekranami dotykowymi.
telefon komórkowy dual sim
Autor: USAG- Humphreys
Źródło: http://www.flickr.com


Obecnie to właśnie smartfony stanowią największą część urządzeń, które się sprzedaje, a klienci dopominają się coraz większego ekranu i pamięci. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się też telefony (https://www.maxcom.pl/pl/48-telefony-dla-seniorow) które dają możliwość zainstalowania dwóch kart sim. Rozwiązanie tego typu świetnie się sprawdza, jeśli ktoś posiada numer prywatny i służbowy, ale nie chce mu się nosić dwóch urządzeń. Mając natomiast telefon komórkowy - czytaj w serwisie - dual sim może w nim obie te karty włożyć i z nich korzystać w wygodny sposób. Coraz większa ilość modeli tego typu możliwości oferuje, i jak widać po statystykach sprzedaży klienci są bardzo zadowoleni z takich rozwiązań.


telefony dla seniora
Źródło: http://www.sxc.hu


chicago symphony fan page
Autor: Cambodia4kids.org Beth Kanter
Źródło: http://www.flickr.com


Mogłoby się wydawać, że w erze dotykowych ekranów tradycyjne Urządzenia z klawiszami przestaną być potrzebne, lecz wcale jednak tak nie jest. Nadal jest sporo osób, które nie potrzebują korzystać z gier czy internetu, a jedynie dzwonić i ewentualnie wysłać sms-sa. W ich przypadku wydajny smartfon z kranem na 5 cali jest zupełnie niepotrzebny, szczególnie jeżeli musieliby go każdego dnia ładować.
Dużym zainteresowaniem na rynku cieszą się również telefony dla seniora, które posiadają większe, wygodne do klikania klawisze i w wielu przypadkach możliwość szybkiego wyboru numeru alarmowego. Są one bardzo wygodne w użytkowaniu dla starszych osób, jakie dzięki temu będą miały możliwość dzwonienia do bliskich.