Jeśli nabyliśmy mieszkanie, to zapewne jesteśmy bardzo szczęśliwi, że w końcu udało nam się ziścić swoje marzenie – trzeba jednak wszystko wyremontować

Jeśli nasze mieszkanie jest oddane w stanie deweloperskim, to zdajemy sobie zapewne sprawę z tego, że czeka nas całkowite jego urządzanie – pokoje, łazienka oraz kuchnią będą wymagały znacznych nakładów finansowych.

papieros

Autor: Pikku-Mikko
Źródło: http://www.flickr.com
innowacje

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Przy przeprowadzaniu się do nowego mieszkania zwykle potrzebny jest gruntowny remont. Nie bez powodu mówi się, że najkosztowniejsza bywa wówczas kuchnia, gdyż znajduje się w niej dużo sprzętu. Niestety nie jest to tanie. Będziemy musieli zamówić nie tylko kafelki i szafki, ale także lodówkę, zmywarkę oraz kuchenkę. Teraz wielu deweloperów rezygnuje z doprowadzenia gazu do nowych osiedli, więc kuchenka będzie musiała być na prąd. Furorę zatem robią te modele, które są indukcyjne. Dzięki nim gotowanie jest szybsze niż na kuchence na gaz. Są one więc przyjazne dla naszego portfela. Modne są także te modele, które nie parzą palców, mimo że ogrzewają posiłek. Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla tych rodzin, które mają dzieciaki i nie chcą, żeby maluch zrobił sobie krzywdę. W ostatnich latach świetnym rozwiązaniem wydaje się być również oddzielenie kuchenki od piekarnika.

Nie wszystkich wiadomości dowiesz się się z gazet. Gdy chcesz poczytać o zaskakujących przypadkach wejdź na nasze strony www.

Kuchenka jest montowana na blacie, a piekarnik znajduje się w osobnej szafce. Często jest ona wysoka niczym lodówka, więc piekarnik znajduje się na wysokości naszej klatki piersiowej. To proste i funkcjonalne rozwiązanie ma same plusy.

Aby spraWDzić, co dzieje się z daniem lub gdy chcemy je już wyciągnąć, to nie musimy się schylać. To idealna recepta dla naszych kręgosłupów, gdyż nie musimy wtedy ich zbytnio obciążać.