Jeżeli chcemy mieć pancerny telefon, to powinniśmy zobaczyć, jaki ma certyfikat

Jeśli pracujemy w niezwykle trudnych warunkach albo na ten przykład uwielbiamy sporty ekstremalne, to świetnym pomysłem może być nabycie wodoodpornego telefonu.

telefon ip67

Autor: Samsung
Źródło: Samsung
W takim wypadku istotną sprawą jest oznaczenie IP.
Zdjęcie w technice rybie oko

Autor: Fernando L
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli pragniemy upewnić się, że nasz telefon jest wodoodporny, to powinien on posiadać właściwy certyfikat. Należy pamiętać, iż telefon IP67 to aparat, który można jedynie na moment zanurzyć w wodzie.

Potrzebny będzie Ci link do serwisu (http://rfid.zone/zastosowania-rfid/)? Nie obawiaj się. W naszym kolejnym tekście znajdziesz wszystko, czego Ci trzeba. Zachęcamy!

Oznaczenia IP nadawane są przez specjalną międzynarodową komisję, więc owe numery są niesłychanie ważne. Jeśli zakupimy telefon IP67 i wrzucimy go do wody na dłużej, to zostanie uszkodzony. Jeżeli więc jesteśmy na przykład na budowie, gdzie znajduje się dużo kurzu i telefon z oznaczeniem IP67 wpadnie nam do płytkiej kałuży, to nie stanie się nic strasznego.

Jeżeli jednakże pragniemy mieć urządzenie w pełni uodpornione na długie zanurzenie w wodzie, to musimy kupić telefon IP68. Żeby znaleźć świetną propozycję, warto zajrzeć do Internetu. Starczy odpalić przeglądarkę oraz wstukać właściwe hasło, aby dostać bardzo wiele przydatnych rezultatów z adresami stron sklepów online. Jeśli już postanowimy czy pragniemy mieć telefon IP68 czy IP67, to bez wątpienia odnajdziemy spory wybór.

Pancerne telefony są niesłychanie popularne, zwłaszcza pośród osób, którym potrzebne są praktyczne i skuteczne gadżety, zdolne znieść wyjątkowo ciężkie warunki.
Warto przejrzeć oferty kilku salonów. Być może znajdziemy interesujące okazje oraz sporo zaoszczędzimy.