Kamery a także dron – a więc, Rózne rodzaje oraz przystępna kwota, kontra jakość

Co to bywają kamerki Xiaoyi? Z jakiego miejsca pochodzi przedsiębiorstwo oraz co posiada nam do zaofiarowania? A dron DJI Phantom 4 – jaka jest jego specyfikacja i dlaczego warto go zakupić? To wszystko dowiesz się odczytując dokładnie nasz felieton!

Urządzenie pneumatyczne

Autor: Kecko
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz felieton rozpoczniemy od zagadnienia: kamery xiaoyi. Marka Xiaoyi to część większej firmy o nazwie Xiaomi, która to jest swego rodzaju gigantem w swoim państwie – Chinach, w których zajmuje się produkowaniem użytkowej alternatywy sprzętu elektronicznego. Założeniem firmy jest wytwarzanie „przedmiotów najbardziej wysokiej jakości w przystępnych cenach”. Pojawił się nawet poprzez wgląd na Polski rynek wyjątkowa linia kamerek, wewnątrz których wyszczególniamy: Kamerki Yi Action, a także Kamery Yi Home. Omijając to wszystko przedsiębiorstwo posiada kamery kamera na podczerwień sportowe, samochodowe, oraz tak zwany „inteligentny monitoring”. Zmieniając w tej chwili temat, zwróćmy uwagę na…
kamery xiaoyi

Autor: John Voo
Źródło: http://www.flickr.com
Drony, a szczególnie brany dziś pod spojrzenie model DJI Phantom 4, bywa jedną spośród nowości tego (2016) roczku, oraz wyszczególnia się: Automatycznym unikaniem przeszkód, śledzeniem na daną chwilę poruszających się obiektów z pomocą funkcjii Active Track, tak przezywanym „Tap Fly, który pozwala przelatywać obierając kierunek za pomocą paluszka, czasem lotu aż do dwudziestu ośmiu minut, o maksymalnym zakresie kontroli 3.1mi (pięć kilometrów), a także wiele innego rodzaju! Omijając to wszystko, ów model jest najmniejszym quadrocopterem, z kamerką, jaki w ogóle powstał.

Kwota za te „cudeńko” bywa w okolicach pięciu tysięcy złotych, ale jest wart własnej ceny! Do tego można zakupić akcesoria uzupełniające, takiego typu jak akumulatory, albo ładowarki! Nie zwlekaj i kup go już dziś!