Każdy fan nowiutkich telefonów wie na pewno, że jesienią 2017 roku wypada 10-ta rocznica wypuszczenia na rynek amerykańskiego smartfona Apple

Niejeden fan smartfonów spółki Apple śledzi z pewnością nowinki oraz premiery w/w firmy. Jakiś czas temu miała miejsce premiera iPhone 7, a obecnie nie szepce się o niczym innym, jak o następnym modelu.
Plotki mówią, że na okrągłą rocznicę amerykańska firma szykuje taką niespodziankę, że wszyscy zaniemówią z zachwytu.

kupić

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Zmiany ponoć mają być tak ogromne, że wbrew ostatnim zwyczajom tej jesieni nie będzie dostępnego upgrade modelu z ubiegłego roku – czyli iPhone 7s, ale całkowicie nowy model. Prawdopodobnie spółka ma zamiar bardzo zaskoczyć swoich klientów. Oczywiście nikt nie wie, jakie będą to nowinki i na pewno firma zostawi parę atrakcji aż do ostatniej chwili, ale z od różnych osób już dziś wiadomo, że szykuje się rewolucja. Jesienny iPhone podobno ma całkowicie pozbyć się nie tylko bocznych ścianek, ale także dolnej oraz górnej. Zatem przycisk Home zostanie całkowicie zespolony z ekranem, aby caluteńka powierzchnia była gładka i jednolita. Podobno także obudowa ma być zaprojektowana ze szkła. Całość ma sprawić, że design obudowy naprawdę będzie wyróżniać nowy model od poprzednich. Nowy iPhone ma być cieńszy od swojego poprzednika oraz tracić mniej baterii.

To dobra nowina dla użytkowników, którzy wiecznie zapominają ładowarki i ogólnie nie lubią ładować telefonu. Plotkuje się także o tym, że nowy model iPhone będzie ładowany bezprzewodowo. Czy pogłoski się sprawdzą? Najbliższy okres to zweryfikuje.