Kręceniem obrazu z lotu ptaka zajmie się za ciebie DJI Phantom

Wizja totalnie ztechnizowanego świata nie jest już tylko podstawą realizacji fabuły filmu Gwiezdnych Wojen. To już nie science fiction, obecnie wszystkie dziedziny rzeczywistego świata dążą do technizacji. Współczesny marketing tworzy wszechogarniający apetyt na elektroniczne zabawki. Oczywiste jest, że bez sztucznej inteligencji nie da się w przyszłości egzystować. Jaki jest dzisiejszy stosunek człowieka do automatów? Aktualnie chcemy, ażeby maszyny wyręczały nas w każdej dziedzinie życia, ale jednak ogarnia nas histeryczny lęk, że nie będziemy mogli pracować i, że roboty zawładną światem. Obawy są nieuzasadnione.

dron

Autor: Diriye Amey
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli nawet maszyny zaprogramujemy na myślenie, to i tak będziemy nieustannie nad nimi górowali w sferze emocjonalnej. Dlatego, że nie ma do tej pory algorytmu na subiektywne opinie, wartościowanie i zdolność do oceny. Totalnemu rozwojowi technicznemu, towarzyszy tendencja konstruowania automatów, nieskomplikowanych, pracujących bez nadzorcy i którym równocześnie będzie można powierzyć najtrudniejsze czynności. Zawsze, gdy widzimy wystawy współczesnej automatyki, wpadamy w zachwyt nad możliwościami jej zastosowania.

To bardzo użyteczna strona (https://game-host.pl/) analizująca podnoszone w opublikowanym tu tekście sprawy, zatem kliknij tu, żeby także ją poznać.

Nazwa dron – raczej nic nie mówi statystycznemu Polakowi. Od jakiegoś czasu, w świecie techniki, mówi się o nieograniczonych zastosowaniach wielowirnikowców.

gohero.pl

Autor: Diriye Amey
Źródło: http://www.flickr.com

DJI Phantom, to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw zajmujących się rejestrowaniem obrazu i wykonywaniem zdjęć z powietrza, Phantomy DJI z powodzeniem mogą posłużyć np. do rejestrowania materiałów reklamujących krainę geograficzną, odsłaniając walory krajobrazowe z powietrza. Drony znajdują swoje zastosowanie w takich dziedzinach jak geodezja, ochrona środowiska a także w zintegrowanych systemach zarządzania kryzysowego lub też w działaniach poszukiwawczych. Po to by powiększyć zasięg działania dronu o nietuzinkowe ujęcia z góry lub ułatwić sobie pracę na wysokościach, możemy rozbudować dany model o kamerę GoPro Hero, ekran oraz system transmisji obrazu. Wówczas stojąc twardo na ziemi, możemy napawać oczy obrazem z góry i stać się na chwilę prawdziwym lotnikiem.