Który smartfon będzie dla mnie najlepszy?

Współczesny smartfon to nie jedynie SMS-y oraz wykonywanie połączeń. Przez większą część doby jest to główny punkt naszego życia. połączenia, maile, SMS-y – wszystko to absorbuje naszą uwagę.

Jednak kluczem jest dobór właściwego urządzenia do naszych wymogów. Na co trzeba zwrócić uwagę?
Samsung Galaxy J5 pokrowiec

Autor: MoBikeFed
Źródło: http://www.flickr.com
Rozmiar ekranu. W tej chwili najogromniejszą wziętością cieszą się wyświetlacze, o rozmiarze do pięciu cali. Czemu? Ergonomia pracy na takowym monitorze umożliwia obsługę całości za pomocą jednego palca. Naturalnie, pod uwagę bierzemy rozmiar ręki (szczególnie zasięg kciuka) i dopasowujemy ją do konkretnego modelu. Kolejną materią jest rozróżnienie smartfonów pod względem ich przeznaczenia. Całkiem inną rolę spełniać będzie smartfon przeznaczony do pracy, względem tego, który wybierzemy do domu. Pierwszy przypadek zdeterminowany będzie przez charakter wykonywanego rzemiosła. Pracownicy biurowi doceniają większy rozmiar – na dużym ekranie o wiele swobodniej analizować różnorodnego rodzaju pisma oraz procesy zarobkowe. Jeżeli telefon ma trafić w ręce osoby pracującej fizycznie, format wyświetlacza powinien być możliwie mały – w najwyższym stopniu utrudni to przypadkowe uszkodzenie mechaniczne. W owym szczególnym razie warto zastanowić się nad zakupem tradycyjnego urządzenia, wyposażonego w klawiaturę.
case Samsung Galaxy A5 2016

Autor: Maxime Guilbot
Źródło: http://www.flickr.com
Smartfon to nie tylko możliwość wykonywania połączeń czy surfowania po necie. Aktualnie każdy telefon dysponuje wbudowanym aparatem fotograficznym. By wyselekcjonować właściwy dla nas aparat, należy odpowiedzieć sobie na pytanie: czy wolimy zdjęcia średniej jakości, jednak o dużej rozdzielczości, czy również zwracamy uwagę na jakość, przy zachowaniu umiarkowanych rozmiarów.

Najlepsze fotografie wykonamy smartfonem case Samsung Galaxy A5 2016.
praca z nawet najbardziej zaawansowanym telefonem będzie udręką, gdy nie weźmiemy pod uwagę wielkości baterii. Rekomenduję Samsung Galaxy J5 pokrowiec którego dołączany jest czasem w komplecie.