Nasze coraz nowocześniejsze smartfony wymagają zabezpieczenia

Telefony komórkowe i także starsze aparaty dotykowe okazują się niestety urządzeniami delikatnymi.
Dotyczy to szczególnie ich najważniejszej części, czyli ekranu. Wyświetlacz łatwo porysować lub uszkodzić.

futerał ZTE Blade L5

Autor: Blake Patterson
Źródło: http://www.flickr.com
sprzęt - selfie

Autor: wiktor jedrzejczak
Źródło: http://www.flickr.com
Jakże często nosimy smartfon w kieszeni albo w torebce z np. kluczami. To wszystko wystawia szczególnie ekraniki na zniszczenie lub przynajmniej porysowanie. Nie wspominając już o upadkach, które dzieją się nam wszystkim i to wcale nierzadko. Pomimo że, coraz częściej smartfony posiadają szybkę Gorilla Glass lub obudowy wytrzymałe na spadanie z wysokości. To dużo, głównie nie drogich urządzeń, narażonych jest na dużo zwyczajnych zagrożeń. Aby zapobiec zbyt szybkiemu uszkodzeniu, warto poszukać odpowiedniego pokrowca na smartfon. Etui umożliwi nie tylko zabezpieczenie, ale także pozwoli umocować aparat do paska np.

Czy poszukujesz kolejnych i interesujących artykułów na podany tu temat? Śpieszymy z pomocą – naciśnij i sprawdź (https://sklep.doko.pl/pl/p/Wylacznik-silnikowy-PKZM0-6,3-072738-EATON-/3646) tutaj nowe fakty.

w czasie biegania. Etui na smartfon może być także wodoodporne, co pozwoli na pływanie ze smartfonem. Niektóre pozwalają na zanurzenie się nawet do 3 metrów pod wodę.

Smartfon

Autor: Sham Hardy
Źródło: http://www.flickr.com

Należy nade wszystko dobrać etui do typu naszego urządzenia pod względem rozmiaru. Gdy szukamy unikalnego etui asus zenfone 2 laser ze500kl, możemy znaleźć coś odpowiedniego na rynku. Na polskim rynku powstało bowiem dużo firm, specjalizujących się tylko w produkcji takich akcesoriów. Znajdziemy najróżniejsze barwy i motywy, które ozdobią nasz smartfon. Możemy też zechcieć zaprojektować własny wzór. Do nas należy także dobór, jak najlepiej chcemy zabezpieczyć nasz aparat.

Czy wystarczy dla przykładu futerał ZTE Blade L5, albo kabura lub pokrowiec. Wszystkie rozwiązania mają swoje plusy i minusy. Należałoby pogłębić tę tematykę, by nasz telefon pracował dla nas dłużej.