Niedawno miałam okazję zapoznać się z nową dla mnie firmą Russell Hobbs. Zajmuje się ona sprzedażą drobnych sprzętów AGD. Do produktów tej firmy przekonała mnie koleżanka i szczerze mówiąc nie żałuję.

Nie od dziś wiadomo, że w kuchni najprzyjemniej się rozmawia. W naszym domu też tak jest. Chociaż włożyliśmy z mężem dużo pracy w urządzenie ładnego i przytulnego salonu, często przyjmujemy gości po prostu w kuchni. Szczególnie, gdy jest to rodzina lub przyjaciele.

Czajnik elektryczny Vera, czerwona skóra

Autor: Bugatti
Źródło: www.SmakProstoty.pl
Jako kobieta zwracam dużą uwagę, na to by nasza kuchnia była nie tylko estetyczna, ale również praktyczna. Dlatego, kiedy zepsuł nam się czajnik elektryczny nie chciałam kupować nowego w zwykłym sklepie. Dla mnie liczyła się jakość. Znajoma poleciła mi wtedy Russell Hobbs.

Czy pragniesz, poznać następne wiadomości? Jeśli tak, to kliknij ten odsyłacz i zobacz w artykule (https://www.logintrade.pl/e-procurement) więcej porad. One niewątpliwie również Cię zaciekawią.

Nazwa tej firmy nic mi nie mówiła. Wydawało mi się, że lepiej przejrzeć oferty jakiegoś sprawdzonego i bardziej popularnego producenta.

Postanowiłam jednak znaleźć więcej informacji na ten temat w na stronie internetowej. Okazało się, że jest to brytyjska firma, która powstała w 1952r. Niewątpliwie ma zatem duże doświadczenie w produkcji i sprzedaży tzw. małych sprzętów AGD. Kiedy jednak zorientowałam się, że w 1955r. Russell Hobbs wyprodukowała czajnik elektryczny, który był wtedy na rynku całkowitą nowością, zdecydowałam się spróbować. Produkty znanych producentów – kliknij tu.

Wybrałam czajnik Precision Control, z możliwością sprawdzania temperatury wody podczas gotowania. Jestem oczarowana tą funkcją. Jestem w stanie właściwie przygotować mężowi jego ulubioną zieloną herbatę. Po prostu wyłączam czajnik w chwili, gdy na wyświetlaczu LCD pokaże się wartość 60-85 stopni. Czajnik sprawdza się również w przypadku parzenia czerwonej herbaty, gorącej czekolady, kawy lub cappuccino. Dobrze pamiętać, że tego typu sprzęt znakomicie przydaje się także w kuchniach, w których są nieduże blaty. Zapraszamy na naszą stronę:

czajnik elektryczny

Autor: Bugatti
Źródło: Bugatti
U nas czajnik stoi w rogu, przy ścianie i, ze względu na zgrabny kształt, nie zajmuje dużo miejsca. Wręcz przeciwnie, a ponadto ładnie się prezentuje. W przypadku gotowania, blaty pełnią istotną funkcję, dlatego nie ma sensu stawiać na nich zbyt dużo sprzętów. Część miejsca trzeba jednak zawsze przeznaczyć na zlewozmywak.

Ten tekst jest niesamowicie wciągający? Jeżeli także takie jest Twoje zdanie, to wejdź na news, który posiada podobnie ważne dane.

I tu niespodzianka! Otóż, po udanym zakupie czajnika, odważyliśmy się wymienić również kran. Nasza bateria kuchenna od jakiegoś czasu nadawała się wymiany. Nowa bateria kuchenna zrobiona jest przede wszystkim z nierdzewnej stali, a ponadto wyposażana jest w przedłużaną rączkę. Dla mnie to spore ułatwienie. Przyjaciele nieraz podpatrują nasze różne oryginalne rozwiązania. Teraz jeszcze chętniej zapraszamy gości na kawę do… kuchni.