Obudowa do Alcatel Pixi 4 4″ – idealny sposób na to żeby rozwinąć skrzydła wyobraźni i dać upust swojej oryginalności

Technologie mobilne w bardzo szybkim tempie zrewolucjonizowały nie tylko rynek, ale także całą naszą codzienność. Stały się powszechnym rozwiązaniem.
Czemu tak się dzieje? Powodów jest przynajmniej kilka.

obudowa do Alcatel Pixi 4 4"

Autor: Matteo Bagnoli
Źródło: http://www.flickr.com
Samsung

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Niska waga, nieduże rozmiary, przenośny charakter telefonów komórkowych, przejrzysta obsługa, wielofunkcyjność – wymieniać można bez końca. Współcześnie komórka znajduje dużo różnego rodzaju zastosowań.

Masz ochotę zgłębić więcej na ten wątek? To bardzo dobrze, gdyż pod linkiem bezpieczeństwo informatyczne w firmie odnajdziesz fascynujące dane, które Cię wciągną.

To kalendarz, odtwarzacz mp3, aparat fotograficzny czy klient poczty elektronicznej. Trzeba zauważyć, iż coraz chętniej bywa wykorzystywana, przede wszystkim przez młodych dorosłych, jako swoisty atrybut świadczący o przynależności do określonej grupy społecznej, symbol swej indywidualności. Pojawia się jednakże pytanie: czy smartfon może naprawdę okazać się pomocnym „narzędziem” wyrażania siebie? Jak najbardziej. Pokrowiec HTC Desire 530 jest tego wspaniałym dowodem. Na rynku znajdziemy wiele różnorodnych motywów i barw. Kora, cętki, trawa, kwiatki, serca, żelki, zwierzęta, motory, budynki, graffiti, emotikony – oferta jest niesłychanie obszerna.

Tak naprawdę jedyne, co nas ogranicza w wyborze futerału to wyobraźnia. Możemy też iść o krok dalej i stworzyć własną oryginalną obudowę do telefonu, umieszczając na niej dowolny nadruk.