Opieka nad maleństwem bywa bardzo absorbująca, z tego powodu warto kupić przyrząd, który pozwoli słyszeć dziecko z każdego pokoju w domu

Słyszy się, że opieka nad maleństwem to zatrudnienie na pełen etat. Należy je przecież często karmić oraz przebierać. Jednakże, nawet kiedy śpi, trzeba je doglądać.
Zwykle gdy maluszek śpi, jego mama ma możliwość na kilka chwil też zrelaksować się albo zająć się kilkoma istotnymi kwestiami.

Nowa seria ultraszybkich dysków SSD

Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Wyposażenie

Autor: OiMax
Źródło: http://www.flickr.com/
Może trochę ogarnąć mieszkanie lub upichcić jedzenie. Jednak instynkt matki nakazuje jej, żeby co jakiś czas zaglądać do pokoju dziecka. Chce spraWDzić czy wszystko jest ok. Jeżeli na na przykład matka pracuje w kuchni i przygotowuje obiad, a dziecko śpi w drugiej części mieszkania, to może nie usłyszeć jego płaczu. Aby nie biegać zbyt regularnie do pokoju i słuchać pod drzwiami, możemy po prostu kupić urządzenie, które pozwoli nam słyszeń nawet oddech (jonizatory powietrza) swojego niemowlaka. Elektryczna niania jest fantastycznym wynalazkiem. Jest lekka i dlatego możemy z nią przemieszczać się po całym domu. Mamy możliwość iść z nią do kuchni czy nawet do łazienki. Należy wybrać takie urządzenie, które posiada spory zasięg. Szczególnie przyda się to tym rodzicom, którzy posiadają dom. Istnieją również takie elektryczne nianie, które mają funkcję słyszenia dziecka, ale również mówienia do niego. Zalany łzami maluszek, kiedy usłyszy głos mamy, pewnie się uspokoi i nie będzie czuł się zagrożony oraz opuszczony.

W tym czasie mama zdąży dojść do pokoju z innej części mieszkania. To da jej możliwość, by zapanować na krótką chwilę nad płaczem maluszka. Nie będzie więc musiała rzucać wszystkiego, by natychmiast do niego biec.