Opis możliwości, które daje nowoczesna technologia w zakresie rejestrowania obrazów.

Zaawansowana technologia pozwoliła na bardzo duży postęp przy nagrywaniu obrazów. Aktualnie bez żadnego problemu już za trzysta złotych zakupić można porządną kamerę, mogącą nagrywać w wysokich rozdzielczościach.

Bardzo dużą popularnością zaczęły się na rynku cieszyć najróżniejsze sportowe kamery, takie jak na przykład GoPro hero 3+ silver. Posiadają one niewielkie, kompaktowe rozmiary, dodatkowo wyposażono je w rozmaite mocowania, dzięki czemu można je zamontować na kasku, kierownicy roweru czy nawet ręce. I podczas jazdy rejestrować swoje umiejętności, które później będzie można internecie. Tego typu urządzenia cechują się dużą odpornością na wodę, piasek i duże wahania temperatur, a ich obudowy bez żadnego problemu wytrzymają różne ekstremalne sytuacje.
klient

Autor: TOSHIBA
Źródło: TOSHIBA
Forma

Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo nowości pojawiło się także na rynku dla osób zawodowo nagrywających najróżniejsze uroczystości i imprezy. Jedną z tego typu nowości są na przykład drony Warszawa, które pozwalają na otrzymanie rewelacyjnych efektów przez filmowanie z dużej wysokości.

Jeśli zaciekawił Cię niniejszy tekst, to odwiedź www telewizja i internet wrocław a tam czekają na Ciebie informacje warte zainteresowania. Zobacz je – będziesz niezwykle zadowolony!

Zaawansowane drony bez problemów mogą unieść nawet dość sporą kamerę, a dzięki temu, że przebywać mogą w powietrzu nawet do kilkudziesięciu minut, to można nimi nagrać najważniejsze wydarzenia na danej imprezie.

Bardzo istotną sprawą dla osób operujących takim sprzętem jest to, że można niezależnie sterować samym dronem i niezależnie kamerą do niego przyczepioną. Tym sposobem można podlecieć maszyną w wybrane miejsce i skupić się tylko na tym, aby ujęcia wyszły jak najlepiej.